Kulp (Alternatif / Hard-Rock) - İstanbul

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda a_dull_ache tarafından 3 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Kulp Kasım 2006'da Egemen (davul) ve Berk(vokal) tarafından kuruldu. Gruba sonrdan Hüseyin(bas gitar) ve Volkan (solo gitar) olarak katıldı. Berk daha sonra grupla ilgili sorunlar yasadığı için gruptan cıkarıldı. Berk'in yerini daha sonradan İrem ve Sezer aldı ama grupla girdikleri ilk provada uyum sorunu yasadıklari için grupla sadece bir tek provaya yaptılar daha sonra grup yeni vokal olarak Onur'u buldu. Onur hem gruba hemde sarkılara kısa sürede alıstı ve grubun vokali haline geldi..

KULP grubunun şu anki üyeleri....

Onur - Vokal
    Volkan - Solo Gitar
    Birol - Ritm Gitar
    Hüseyin - Bas Gitar
    Egemen - Davul

Repertuarımızdaki gruplardan bazıları;Pink Floyd, Radiohead, Queen, Muse, Audioslave, White Stripes, Ozzy Osbourne, Placebo, Coldplay, Hoobastank, Guns 'n Roses,Red Hot Chilli Peppers, Arctic Monkeys, Rolling Stones, The Cure, Ac/Dc, Aerosmith

Grubumuz ilk konserini bugün Hece Bar da bir organizasyonda verdi.Gerçekten çok güzel bir gündü.

Grubumuz bir Beste/Cover grubudur,amacımız bestelerdir bu konserden sonra bestelere iyice yoğunlaşacağız.Ocak sonu ve Şubat'ta yeniden konserlerimiz olacaktır.Onları da buradan sizlere bildireceğiz.

Saygılar...

2. Cok güzel konserdi.. Yakında fotoğraf ve videolarida buraya koyacağız..

3. evet arkadaş güzel bir performans sergilediniz vokal biraz mikrofona fazla yaklaştı ilkerlerde like a stone pek iyi değildi ama diğer şarkılar çok güzeldi tebrik ederim..

4. umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz. Başarırlı olur, mutlu olursunuz. kayıtlarını dinlemek isterim...
    tekrar başarıar

5. umarım herşey iyi olur bu aradada gercekten iyi bir organızasyondu:)):D

6. başarılar dilerim arkadaşlar...

7. iyi dileklerin için teşekkürler

bu aralar konser işlerini rölantiyeye aldık,ocak sonu ve şubat başında tekrardan başlayacağız bunu da arada söylemek istedim :oops:

8. abi kartal lisesi sene sonundaki konserde çalcanız mı siz?

9. o zamana sanırım bir planımız olmaz,seninle konuşuruz görüşünce detayları...

10. Yaz için henüz planlarimiz yok ama neden olmasin:D okullarin festivallerine calmak isteriz tabi ki..

11. arkadaşlar ii bi gruba benziosunuz kayıtlarınızı dinlemek dileğiyle başarılar...

12. arkadaşlar grubumuza yeni bir eleman daha ekledik,bestelerde 2. gitara ihtiyacımız ve Volkan ın üzerindeki yükü hafifletmek nedeniyle Birol'u grubumuza kattık.Kendisine buradan tekrardan hoşgeldin diyorum.

13. Hoşgeldin Birol umarım senle daha iyi işlere imza atacaz. ben ve grup arkadaslarım adına tekrar hoşgeldin diyorum..

14. Kulp grubu 2 Şubat'ta Ekşi Limon da sahne alacaktır, ayrıntıları ilerleyen zamanlarda buraya yazacağım.

Bu Sayfayı Paylaş