Orijinal Solak Floyd Rose Nasıl Ve Nerden Alınabilir?

'Elektro Gitarlar' forumunda mokurimosferia tarafından 24 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. aslında başlık gayet açık.malesef solağım ve orijinal floyd rose istiyorum.yurtiçi mağazalarda bulamadım bir türlü.hiç de yurtdışı alışveriş yapmadım.bana önerebilecek bişeyi olan,bilen arkadaşlar bana yol gösterirse sevinirim özellikle solak gitarist arkadaşlar :)

2. Hantug Guitar ile bir iletişime geçerseniz yardımcı olurlar muhtemelen. İşleri de oldukça kaliteli. Orjinal floydu aratmaz diye düşünüyorum. Cenk Eroğlu Suhr gitarındaki floydu söktürüp Hantug taktırdı. Hatta Youtube'a da baya detaylı bi inceleme koydu.

3. sanırım sadece titanyum yapıyorlar benim fiyat kotamı fazlasıyla aşıyor :) orijinal floyd rose dan ciddi manada pahalı

4. Ben de Jackson DR-3'üm için senelerdir low profile floyd bakınıyorum ama bulmak mümkün değil gibi görünüyor.

5. ebay tek çare. Onun dışında mydukkan Schaller ürünleri listesine ekledi ama solak varmıdır bilemiyorum.

6. Quetzatcoatl bunu beğendi.
  7. Cenk Eroğlu`nun tanıtım videosunu nedense bulamadım. Link var mı sizde? :D

8. Hocam ben de bulamadim, belki silmislerdir. Bilgisayardan girince daha detayli arastiracagim.

Lityum bunu beğendi.
  9. Ebay gibi basit bir cevabı var. En uygun fiyatlı ürünü belirliyorsunuz, bastırıyorsunuz parayı ayağınıza kadar geliyor.

Bu Sayfayı Paylaş