Ptt'ye Laf Edenler Bir De Usps'ye Baksın :)

'Forum Meydanı' forumunda devastator tarafından 25 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Buyrun bu da gitarına kurban Amerika'dan kargo manzaraları. Güya 20 Ocak 2016 en geç teslim tarihi :D Bekliyoruz bakalım. Hele bir Türkiye'ye gönderebilirlerse...

Screenshot_2016-01-25-08-10-38.jpg

2. PTT candır canandır. :)

devastator bunu beğendi.
  3. Ptt kargo bizim köye gelen tek kargo firması.Laf söyletmem Ptt'ye :D

devastator bunu beğendi.
  4. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Christmas ve yılbaşı zamanı her daim kalabalık olur USPS. 10 Aralık-10 Ocak arası birşey alıp göndermemek lazım.

Bu arada enteresan bir şey, gönderi yeri Amerika'daki Symrna şehri (Tennessee dolayları) ama diğer taraftan İzmir'in de Yunanca'daki ismi. Meğer 19.yy'da Avrupa-Amerikan kökenliler kurmuş, kesin İzmir'den göçenlerdir.

firatozeler, O.2. ve Ze_uS bunu beğendi.
  5. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Benim gördüğüm en güzel posta Rus postası şimdiye kadar :D V'yi alırken adam bildiğiniz sabaha karşı 2 de vermişti postaya, meğer Rus postası 7/24 açıkmış ve işlem, taşıma yapıyormuş. Moskova'dan da İstanbul'a 2 günde gelmişti gitar. Sonra İstanbul'dan Ankaraya gelmesi bir hafta sürdü :D

Zengin Muhendis, inhumanform ve BfrPower bunu beğendi.
  6. gitar değil suriyeli mülteci. departedları deported okudum bi an.

gitmiş bir de amerikayı beğenmemiş sao paulo havası almış gelmiş.

Kerem, Mystery of Scarlett ve Chardx bunu beğendi.
  7. O gitar gelmiştir:) bende baktım bi ara los angeles taydı aşağı indim baktım güvenlikte:)

8. O.2.

O.2.

487
    543
    4,656
    Aras sıkıntı aras, ptt daha iyidir. Eskiden ptt ile zarf içinde para yollayanların, ptt çalışanları tarafından mağdur edilmesi ptt'nin adını lekeledi. Keyfe bağlı gönderimler de cabası, mektup geldi mi, zarf yolladım ulaştı mı, uzar gider.

Ben de ne alaka diyorum izmir'den amerikaya mı gidiyor, yoksa izmir'e mi gelecek :D

Son düzenleme: 25 Ocak 2016
    mtsv bunu beğendi.
  9. Gitar harbi 2-3 ocakta miami - brezilya - miami gezisi yapmış. "First - class package" dedikleri bu olsa gerek. Konuğunu iyi ağırla, ye, içir, gezdir sonra yolcu et.

Mystery of Scarlett ve programci_84 bunu beğendi.
  10. Sizin turist gitarın markası nedir:D:D

11. Gitar değil manyetik. :D
    Zibidi Brezilya'larda ne arıyorsa artık. O değil de gitara takıcam blues, rock çalma niyetiyle o başlayacak "dansan do lambadaaaa!" diye. :D

Zinagah, Eureka ve Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  12. Amerikada kar yüzünden her şey off değilmi? bence normal

13. buluz yok samba var artık. manyetik kendi yolunu çizmiş.

gkaykaya97 ve devastator bunu beğendi.
  14. DHL'in 4 günde Türkiye'ye soktuğu ürünün 5 gündür girişini yapmadılar :D

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  15. Benimkinde hala değişiklik yok. Bugün arayıp konuşmayı düşünüyorum. :rage:

Mystery of Scarlett bunu beğendi.
  16. Başkanlık sistemi dahilinde, eyalet sistemine geçersek düzelirler mi acep:LOL::ROFLMAO::ROFLMAO:

devastator bunu beğendi.
  17. Benim pakette 1 haftadır ptt gebze dağıtım merkezinde duruyor, gelmeye niyeti de yok anladığım kadarıyla:yuck::dead:

18. Aradım az önce. Sesli yanıt sistemi bana bilgi veremeyeceklerini söyledi. Aradığım numaranın göndericiye ait olmamasını gerekçe gösterdiler. :mad:

19. Çok ilginç!! Şuan nerede gözüküyor ürün?

20. Miami'de posta işleme merkezinde hala.

Bu Sayfayı Paylaş