deli

benim elime delinin demo cd si geçti içinde 11 şarkı var. ona göre yorum yapacak olursam
1-elektrik gitar çalan arkadaşın daha çok gelişmesi gerek vede onun çalma sitili ve tonu sizin türe pek uygun bulmadım.
2 davul ve bass çok sıradan normal hiç süsleme yapmadan dümdüz çalıyorlar. onlarda biraz güven ve çalışmayla daha renkli olur.
3 gelelim vocal e.. bence vocal bana en çok ümit veren oldu. sesi tam türlerine uygun süper.

ufaktan artık kendi sound larını yakalamaya başlamalılar 1 şarkı diğerine pek uymuyor açıkçası bide albümde petek dinçöz cover ı var. bence onu coverlamak zmn kaybı olmuş hiç bi orjinalliği yok şarkının dalga geçer bir havası olsa bari ..o da yok sanki çok sevdikleri bir grubun parçasını çalıyorlar.

ayrıca unutmadan demonun 11 ci şarkısındaki vokal ile Grenday in warning şarkısındaki vocal rengi nasılda birbirine benzettim anlatamam bende mi bir gariplik var bilmem dinleyin görün...
izmirde bir iki gelin ege şenliklerinde ki kesmedi :)

oh be

pro-intensity zahmet edip ciddi bir şekilde yorum yaptığın için çok sağol. böyle eleştiriler her zaman heycanlandırır beni. üye değildim hemen üye oldum cevap yazabilmek için. :) tekrar tesekkür ederek yorumuna yorum katmak istiyorum:

sana katıldığım noktaların başında enstrümanlarımıza pek hakim olmayışımız geliyor. Haklısın yaptığımız müzik zaten basit, bir de biz basit çalınca kolay katlanamayacak bir hal alıyor. Daha zaman gerekiyor heralde :) Zor müzik yaptığını iddia eden bir grup olmayarak böyle bir hedefimizin de olmadığını söylemek istiyorum. Eğer bu yaptığımız bir iletişim ise sadece birşeyler söylemeye çalışıyoruz. Ee eğlenmek de yanına kar kalıyor.

her bireyin bile bir yaptığının diğerini tutmadığı dünyada dört kişiden oluşan bir gruptan parçalarının bütünlük oluşturmasını veya hepsinin aynı tarz veya aynı sound da olmasını beklemek bilmem ne kadar gerçekçi olur. Sanırım böyle gidecek bu durum. Sonuçta kafaya göre müzik! Bir tarz veya trip seçmiş değiliz. Ne çıkarsa. Nihayetinde biz ermiş falan değiliz. Hepimiz gibi hayatı yeni yeni görüyoruz. Kimse nasıl yaşanması gerektiğini bilmez. Arayış daimi. Yani her parça illaki diğerinden farklı olacak maalesef.

11. parça (terörist devlet) hiç dikkatimizi çekmemişti. Akşam konuştukta sanırım haklı olabilirsin. :) Etkilenme ister istemez oluyor. Yaparken farketmiyorsun. Ama daha dikkatli incelemek lazım parçayı. Uğraşacağız üstünde.

Fazla uzatmadan, mesajın için çok çok tesekkürker. Bizi ciddiye aldığın için tesekkürler. :) Umarım yanlış anlaşılmam..
Sevgilerle

Enis
www.delirdik.com

Kalem kırma şenliği

2004 öss sınavı münasebeti ile Bursa Çaçaron rock barda 20 haziran pazar akşamı düzenlenen Anti Öss partisinde Tasma ile birlikte sahne almaktayız.

Giriş 5 kafa (bira ve 1 adet kalem dahil) Kalemi ayarlayamazsak kendi kaleminizi getirin lütfen. E millet kırarken böm böm bakmamak lazım.

Bira içme yarışması da düzenlenecek sanırım.

Saat 9 gibi başlar heralde.

www.delirdik.com

pro - intensity' ye görüşleri için teşekkür ederek başladığım yazıya katl-i vacib kardeşe "neden olmasın eğer uygun olursak birlikte bir konser iyi olabilir pek tabi ki!" diyerek devam ediyor ve bunu takiben söyleyecek bir şeyim kalmadığ için mutlu günler diliyorum efendim...

KARDEŞİİİMMM ÖZLEDİM ULEYNNN
bugün dönüyorum bursaya akşama gelin sarılak kucaklaşak hasret giderek gelerek durarak gülerek.. :fikrimvar :beer :cigara
öptüm hepiciniiziiiii

deli deli kulakları küpeli. Ya ezgi dinletti eğlenceli müzik yapmışınız. Kim ne derse desin.

'ÖSY.me götümü ye..' dilime takıldı okadar işte ben eğlendim sizi dinlerken başka birşey bekleyip sizi dinlemek yanlış olur heralde zaten. Yanlş anlamayın yani bence güzel olmuş. Kayıt güzel olmuş. Kolay gelsin

Ayağında harley botlar,kıçında mango kotlar.
Gece gündüz dolaşıyor Zafer Plazada aplam.
Hoş ne diim cuk oturmuş...

Cenk nedir bu deplasman sevdası?
Biz gelip sahanızda dinlesek sizi :) Deja-Vu+Deli bi Ankara yapsanız ya

Geri