deli

nabersiniz laa deliler..... nassınız bakam..... burdan iboya sesleniyom.... öss tercihlerinde bursa yazdım puanıma en yakın orası.. tutcak gibi.... eğer orası olursa bana davul dersi verirmisin...... :?: :?:

hasanowic, bizler oldukça iyiyiz lakin gel gör ki şu bahar nezlesi denen olay sırasıyla hepimizi elden geçirecek galiba... ibo siteye pek girip çıkmadığı için cevap veremedi heralde ama sen hele bi kazan da olur her şey :D hadi kal sağlıcakla...

tunacım saolasın ama daha kesinleşmedi bursa... şu tercihler bi belli olsun ozaman bakarız.... ama bursa istiyom.... puanımada en yakın orası... bi belli olsunda..... senin elindeki ev nerde güzelmi barii :?:

bursada olmadı beee.... çanakkaleyi kazanmışım.... puanlar bok gibi fırlamış anca 9. tercihim tuttu...... sizlerden uzaklaşıyorum...... :( :( hiç bilmediğim yer bakam kurda kuşa yem olmayız inşallah......

Şimdi sevineyim mi, üzüleyim mi bilemedim bak... hangi bölümü kazandın peki yaw?... Ayrıca o kadar da uzaklaşmış sayılmazsın yani, atlasan otobüse hooop Bursa'dasın... Ya da biz geliriz belki belli olmaz değil mi?

bele bele canım arkadaşlarımın canım gurubunun canım forumunun bele gözlerden ırak kalmasına davanamadım ondan yazdım walla
walla başka yazcak şey yok sırf ondan şeyettim yani
bide biraz canım sıkıldı galiba
öyle oldu heralde biraz.. :(
neyse.. 8O

cengizim naber.
ses soluk çıkmıyo bu aralar.icq ya ekledim seni hemencecik.
nası gidiyo hayat.
memo
ibo
siz nabıyonuz len.
enise saygılar.
ben kaçar.
adamı delirtmeyin bi daa tamam mı koçlar.

YÖNETİCİ NOTU: İMZANI DÜZELT. (MAX.3 SATIR)

abi nasıl olayım yarın sınav var işte... sabah gazi akşam hacettepe birinden birinde girsem yırtacam da bunun hacettepe olması hususunda cebelleşiom işte gece gündüz:) onun dışında da bir şey yok desem yeridir yani... özledim lan seni!

Geri