hangi telefonu önerirsiniz?

'Forum Meydanı' forumunda CulDeSuc tarafından 8 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. bence samsung E900.....süper telefon...ahhh ahhh :cry:

2. telefonla işim olmaz pek konuştursun sms attırsın ve bataryası sağlam olsun yeter

3. lg kg 920 kesinlikle harika bir makina...

4. nokia 6125, motorola krzr

5. treo 650 palm,,kesinlikle bir araştırın bakın gerçi cep bilgisayarı sınıfına da giriyor ama olsun...mükemmel

6. hangi amaçla kullanacağına bağlı tabii...
    müzik dinlemek için sony ericsson'un w serisi her şekilde iyidir.

7. evet foto ve müzik için bu telfnlr harika...ama tipleri bozuk be abicim... :lol:

8. Nokia 5210. Çok sağlamdır. :)

9. Eee ne alınıyor şimdi?

10. ne için alırsan al treo 650 palm.hala ısrarcıyım .hayalimdeki telefon birgün kavuşacağım ona ama bu müzik denen illetden başka hiçbirşeye para kalmıyor ki aq... :)

11. [​IMG]

bunların tipleri sence bozuk mu? :)
    ama biraz pahalıdır...

12. [​IMG]

Benim V3 üm. Çok memnunum. Yeter de artar bile.

13. o telefon eski nokia 3210'lar gibi , herkesin elinde.çok tutuluyor.fiyatı iyi sanırsam.

14. ha üstteki işte o tipi kayık...ama harika bişe ya....üff aklım karıştı ben ne alıcam ya :(

15. d900 samsung

16. abes gelebilir ama ben artık 3310 kullanıyorum.. gözüm yok öyle mp3 vs... çalan telefonda... o üzden işimi görüyor.

17. SonyErickson w810i süper bi telefon

18. w810 gerçekten çok iyi bi telefon. 2mp kamera, harici bellek, uçuş modu falan ki mp3 taşımaktan sıkıldım, artık uçuş modlu bi telefonla yolculuk etmek istiyorum. kısacası süper bi telefon. en yakın zamanda alcam inşallah :wink:

19. 3230 almada ne alırsan al aldıgım gune lanet olsun :evil: :evil: :evil:

20. benim yukarda resimleri upload ettiğim alet bende var ve konserde kaybetmiştim geçen gün ; akabinde , 20 dakkalık arayış sonunda o kadar insanın üstünde tepişmelerine rağmen şuan hala çalışmakta alet ben bile şaşırdım çalışmasına.her yeri çizik tabi.

Bu Sayfayı Paylaş