Kulaklık Çıkışı Yetersizliği.

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Kerem tarafından 27 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sayın arkadaşlar grup olarak prova alabileceğimiz yer olmadığı ve öğrenci olduğumuz için provaları evde yapmaya çalışıyoruz ancak ses problemi oluyor. Bizim istediğimizde 5 tane kulaklık çıkışı nasıl alabiliriz? Herkesin sesi bütün olarak gelecek şekilde kulaklıkla prova yapmak istiyoruz minimum bütçe ile bu sistem nasıl olabilir yardımlarınız bekliyorum teşekkür ederim.
  İyi forumlar..
   
 2. Aşağıdaki adreste bulunan ürün aslında tam size göre de Türkiye'de satıldığına rastlamadım. Sitesinde 5 kişilik alet için 300 USD diyordu. İmkan olur da getirttirebilirseniz herhalde işinizi görecektir.
  Products
   
  Kerem ve Mehmet B. Uzunosmanoğlu bunu beğendi.
 3. Kerem ve mtsv bunu beğendi.
 4. benim için 900 lira güzel para şuanlık farklı alternatifleri varmıdır acaba? Daha uygun olan
   
 5. Kerem kardeşim ,
  Siz provada canlı müzik yapıyorsunuz ve bunun ses olarak dışarıya yansımasını istemiyorsunuz.
  Bunun bana göre iki şekli var :
  1-) Elektro gitarlarınızı , bass'ınızı , klavyenizi ve muhtemelen elektro davulunuzu ; çok girişli bir ses kartına bağlıyacaksınız. Ses kartını da çok kanallı bir kulaklık amplisine bağlayacaksınız.
  2-) Ya da bu iş için üretilmiş Jam-Hub tarzı bir cihaz alacaksınız.
  1. alternatifin maliyeti size 2. alternatiften her halükarda daha pahallıya patlayacaktır.
  Bu iki alternatif dışında başka bir çözüm bulunabilir mi ? Bilmiyorum açıkçası. Ama bana başka bir makul çözüm yokmuş gibi geliyor.
   
 6. Oyuncak ve işe yaramayan aletlerle kıyaslanırsa ufak bir meblağ değil ama diğer taraftan haftada 2 saat stüdyoya girseniz, 2 ayda bu parayı verirsiniz zaten.
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş