Street Fighter

'Forum Meydanı' forumunda spitz tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. forum ahalisinden street fighter oynayan var mıdır? malum şubatın 16sı sf5 çıkıyor. keyifli olur endless match muhabbeti. gönül vermiş iddialı arkadaşlar varsa daha iyi olur antrenman yaparız.

2. Atari salonunda zevkle oynadığım en son street fighter buydu.Hala da açar oynarım.Bence en efsane street fighter buydu.
    Street fighter 3 new generation

CrimsonKing bunu beğendi.
  3. Bütün sf oyunlarını oynadım ve çok severim, bende de sf3ün yeri ayrıdır. SF3 alpha oynardım sürekli. SF5'i ben de bekliyorum fakan steamde fiyatlar uçmuş. Başka yollardan single player oynarım artık :)

4. sf3 güzeldir tüm eklentileriyle. ps3 platformuna 3rd strike online edition çıkardılar. eski tayfadan baya bir oyuncu çekti yurtdışında da online oynanacak bir oyun değil bence. netcode'u da baya kötü pek sarmamıştı beni.

5. [​IMG]

bu da sf5 şerefine yeni bebeğim. bekliyoruz bakalım türkiye sınırlarına giriş yaptı. iparcel, pts refreshliyorum. :D

6. Vay anasını. 10 yaşımdayken evden kaçıp atari salonuna giderdim bunu oynamak için :) aduket, oryuket diye rüyamda sayıklıyordum :) hala oynayan varmış demek ki.. Yaşa len taygır aparkat:)

Lord_of_the_strings bunu beğendi.
  7. ankarada fantasyland takım elbiseli adamlarla doluydu bir ara (ben dahil). oynayan dolu :D

8. ben de çocukluktan beri oynarım street fighter ı lakin o aletten aldıysanız siz baya tecrübelisiniz demektir.bizi döversiniz yani :)

ilkokul 4 e falan giderken playstation 1 de Street fighter ex plus ı çok oynardık arkadaşımın evinde.Hatta baş parmağım aşağı geri yapmaktan su toplardı düzenli olarak.

9. yok ya estağfurullah ne dövmesi. 2, alpha/zero, 3 serilerini kendimce tıngırdatıyorum da 4 serisini binlerce saat oynamışımdır. eski arcade stickim acınacak halde o yüzden, relic gitar görünümünde:) müziğe/gitara ara verdiğim dönemlerde baya bir mesai yapmıştım.

5 yeni bir olay bakalım oynamayı planlayan arkadaşlar varsa hep beraber öğreneceğiz.

10. biffotasty/desk

iyi bass çalar, fantastik oyuncudur kendisi.

11. Zero 2 güzeldi, zamanında chunli ile ağlatıyordum milleti :) ama sft3 serisinin yerini hiçbiri tutamaz benim için (özellikle second strike'da akuma) İtiraf ediyorum arkadaşlar bir zamanlar ateri salonundaki o abilerden biri bendim :D

Şu kapışma efsanevi bu arada:punch:

Son düzenleme: 28 Ocak 2016
  12. Street fighter'ın efsane zamanına yetişemedik ama mortal kombat ve sonrasında tekken sayesınde ellerımız az su toplamadı.yinede street fighter bir başka.En son 2013de pc versiyonunu oynadım karikatürize grafikleri vardı 1-2 ay oynattırdı kendisini sayesinde kafama terlik yemiştim kız arkadaşımdan.not:Akuma'nın askerleriyiz.

Bu Sayfayı Paylaş