andac rock-marmaris

andac rock ankarada acıldıgı günden bu güne kadar amator müzik sevgisi yüzünden hava paraları,yüksek kiralar, içki ruhsatı ve canlı müzik ruhsatı gibi gücünü ve parasın aşan olaylara goğüs germekten yorulmuştu..
artık tatile cıkıyoruz....
ama rock devam ediyor..
okullarla birlikte artık kapanmıyacak..
andac rock -marmaris olarak hem tatil yapacagız hemde müzik...
marmariste barlar sokağında üstü acık bir eski otelin bahcesinde (250-300 kişilik) konser gibi programlar yapacagız..
1 mayıs-1 eylül tarihleri arasında (şimdilik)
izleyicilerin tahmini %65 yabancılar olacak.
22:00 ile 04:00 arası sahne olacak..
şehir merkezinde acık hava konserleri yapılacak..
otelimizden yatma ve yemek ihtiyacı karşılanacak..
sahnede turkce rock az olacak..
veee marmariste ilk olacak..

yazdklarımdan eksik kalanlar olursa duyuracagım..

Reşit baba birşeyleri birilerinin eline kolayca sundugun zaman o hep onunmuş gibi görüp ilgilemiyorlar bile.Eminim sen böyle bir kampanya yapıp amatör gruplara hem ''Tatil'' hemde ''müzik'' keyfi sunmasaydın.Ozaman daha cok ilgilenen olurdu.

Neyse kolay gelsin.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
destek yazı ve ö.m larınız süper.. bana güc verdi...
1-tam sezon veya birer aylık programlar yapacak gruplar...
2-haftalık veya 10 günlük program yapacak guplar..
3-1 veya 2 günlük konser verecek gruplar..
hazırlanmaya başladılar.. belki 1 mayıstan öncede sahne yapma imkanımız olacak..
dagılan gruplar tekrar toparlanıp yaza hazırlanıyorlar..
demekki bu yaz cok eglenecegiz..
hepinizi seviyorum..kolay gelsin..

yanlış anlamayın ama yani türkçe parça çok az olacak diyorsunuz elbette saygı
duyuyorum ama bunu bi kalite göstergesi gibi sunmanız biraz haksızlık bence yani örneğin açık hava marmariste ilk ve türkçe çok az olacak yani bu benim naçizane fikrim tatil bölgeside olsa burası türkiye diye düşünüyorum ayrıca bu konuşmamdan sakın beni ülkücü milliyetçi sanmayın elbette ülkemi seviyorum fakat ben stevie ray vaughan deep purple Qeen dinleyerek büyüdüm fakat bunun yanında erkan oğuruda unutmadım saygılarımla...

marmariste ilk dememdeki amac burada anadolu rock ve altarnatıf canlı müzik yapan başka bir işletme var..
cokta iyi yapmaya calışıyorlar..hatta gec saatlerde asım can gündüz cıkıp program yapıyor..normal bar gibi program yapıyorlar..
biz ankaradaki andac rock amatörlügünde ama profosyonelce konser düzeyinde programlar yapacagız..
işte bu yüzden burada ilk olacagız...
yoksa dedigin gibi turkce rock ben de seviyorum..hatta senden fazla dinlerim..
yorumun icin teşekkür..

öncelikle aydınlattığınız için teşekkürler ve herhalde yaşınızın verdiği tecrüb eolsa gerek hemen agresif bi yaklaşım olmadı teşekkür ederim umarım istediğiniz gibi olur ben geçen yazın marmaristeydim asım can gündüzün çaldığı barada gittim şaşırmıştım herneyse marmarise gidenlere tavsiyem mutlaka ama mutlaka kleopatra ( sedir) adasına gitsinler gerçekten çok şaşıracaksınız türkiyede böyle yerlerde varmı gibi tropikla bi adayı anımsatıyo denizi kumu falan herneyse saygılar başarılar...

Ben kimseyi savunmuyorum , şu an tamamen tarafsızım ama konuyla alakasız yaklaşmışsın dostum.Zaten milliyetçilik arayamayız burada :) Ama yabancı ağırlıklı bir yerde yabancı rock & alternatif müzik çok daha iyi gider sanırım..Tartışmaya bile gerek yok
Reşit abi umarım istediğini başarabilir.Çok ilginç bir proje.
Kolay gelsin

yok ben zateb yabancı çalınsın türkçe çalınsın diye bi düşüncem yok benim orda takıldığım bişey vardı hani yapılacak projenin özellikleri sayılırken türkçe çalınmayacak sözünü ben bi kalite göstergesi olarak algıladım fakat durumun öyle olmadığını proje sahibi abimiz anlattı mutabıkta olduk yani ortada farklı bi durum yok saygılar...

Dogrusu cok fazla kaliteli Türkçe rock yapan birini gösteremessin.Var ama eskilerde oda ancak Türk müşterilerin takıldıgı yerlerde çalınır.Türkçe rock müzik yapanlar elimize bu secenegi sunuyor.Cok kaliteli müzik yapdıgımızada inanmıyorum zaten.

Saygılar.

tsunami demiş ki:
neyse bu artık farklı bir konuya gidiyor sayfa amacından çıkıyor ana konuya dönelim...

teşekkür ederim...

bascı nasılsın ...
verdigin destekten dolayı teşekkür ederim...
grupların geliş tarihlerine göre listelemeler devam ediyor..
daha vaktimiz cok..siz calışmalarınıza ara vermeyin ..
aklımdasınız..
arkadaşlara selamlar..

hayırlara vesile olsun inşallah.... ankaradaki andaç rock da hiç sahne almadık ama marmaris süper olur (grubu toplayıp oraya götürmek ayrı bi dert ya :p ) neyse süper bir proje gerçekten kolay gelsin.....

ankara andac rock ta sahne alanlar almıyanlar diye bir ayırım yapmıyoruz..
sadece sahne alanların yaptıgı muzikleri bildigimizden belki tercihlerde bizi etkiliiyebilir..
hazırlıkları kesmeden devam..
görüşürüz..

Geri