Amfi Tavsiyeleri

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda Halilibofender tarafından 3 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar thomann dan fender amfi alıcam sizce mustang ||| v2 mi champion 100 mü alayım

2. Daha ucuza lambalı amfi varken ne diye transistörlü alıyorsun evladım? Ne demişler? En kötü lambalı dahi alınır:

Tube Guitar Combos - Thomann UK

Yerinde olsam hemen hemen aynı fiyata VHT Special Ultra dururken transistörlü hiç bir amfiye bakmam ;)

3. Tmm teşekkürler

4. Halil İbo, bir eksiğin var ama hala.

spitz, Halilibofender ve hironakamura bunu beğendi.
  5. Şu üzerlerinde dahili efekt(delay,phaser vb.) ,amfi simülasyonu barındıran amfiler çok itici geliyo bana. Hadi roland,line 6 gibi firmalar üretiyo anlarım da böyle fender,vox,marshall gibi zamanında kaliteli lambalı amfileriyle isimlerini duyurmuş efsane olmuş markalar da bu işlere giriyo ya iyice uyuz oluyorum

HmzGkgz bunu beğendi.
  6. biri 199 euro digeri 167,23 €
    fark olmamasi imkansiz cunku EU trade zone disina vat vergisi olmadan satisi yapiliyor. nasil yurtdisina gidip birsey aldiginda vergisini geri aliyorsun havaalaninda ulkeden cikis yapmadan once aynen o sekilde.

7. aa.jpg

8. O hesaplama ücreti öderken yapılıyor zaten. Bırak çocuk da biraz zahmete girip hesabı kitabı da kendi yapsın, okuma araştırma alışkanlığı edinsin ;)

9. yok hayir ucreti oderken yapilmiyor direkt liste fiyatlari farkli cikiyor dogru sekilde kullanilirsa site
    yukarida gorebilirsin screenshot aldim

10. Nasıl ücreti öderken yapılmıyor yahu? Ben amfiyi alırken VAT indirimli hesapladı ve parayı öyle kesti. Nasıl olacak şimdi :)

11. sen bastan yanlis ulkeyi sectigin icin, kargolanacagi ulkeyi sectiginde senin hatani duzeltiyor site

12. Eninde sonunda düzeliyor işte. Ben de onu diyorum. Bırak da çocukçağız biraz hesap kitap akıl jimnastiği yapsın. Sonra millet alışıyor, armut pişsin, ağıza düşsün, zahmetsiz sindirilsin sonra da terleme yoluyla s.çmadan bünyeden atılsın. Var mı öyle dünya :)

HmzGkgz ve gkaykaya97 bunu beğendi.
  13. tam bir turk siyasetcisisin ya

14. Siyasetçi mi? Tövbe de. Küfür et daha iyi :)

15. terbiyem musait degil :)

16. Ondan şüphem yok yahu. Ama "Türk siyasetçisi" de deme. O bana çok ağır bir küfür gibi gelen sözlerden biri, irrite oluyorum :)

17. tugrul6733 bunu beğendi.
  18. Eski şarap fıçısından yapılma limited Blues Junior'dan sonra yeni bir efsane türemiş :)

Bu Sayfayı Paylaş