a

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda burakkarabudak tarafından 13 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. aaaaaaaa

2. güzel çalışmalar ellerine sağlık. yalnız malmsteen etkili çalışman fazla hızlı, az yavaş malmsteen i geçince hız bozuyo biraz.

3. yorumların için teşşekkürler.elimden geleni yapmaya çalışıyorum işte :)

4. vayyyyyyyyy burak kardeşim nasılsın kader ortağım benim :D kayıtlar çok güzel olmuş ;) televizyona çıkma olayı noldu tam olarak 19 unda kesinmi şimdi :D

5. girdap 19 ocak saat 13:15 15:00 arası VTV kanalında.kayıp pena adlı programı www.kanalvip.com adresinden izleyebilirsiniz...

walla cem çıkıcaz işte bakalım.hayırlısıyla.bu arada yorumun için teşekkürler.seninde kayıtlarını bekliyorum :)

6. tebrik ederim çok güzel çalışmaların var. başarılarının devamını dilerim
    saygılar
    Melih Bal

7. Selam kardeş.
    Eğer kayıt sana aitse ve Malmsteen olmak istiyorsan olmuşsun.
    Umarım yakında Burak Karabudak da olursun.
    Başarılar
    MG

8. burakcım öpüyorum kocaman :) yardır :)

9. parisienne walkways ile malmsteen jamdeki teknik hakimiyet arasında çok fazla fark var.. ben bunu garipsedim açıkçası.. neyse..

10. Aynen katılıyorum. Gitar tonları da çok farklı.

Bu konuşmalar bana biraz tanıdık geldi ama nereden...
    MG

11. parisienne walkways teki kaydımı bundan tam 5 yıl önce yapmıştım.onu öyle bi koymak istedim :wink: acemilik döneminden bu güne ne kadar fark ediyo :lol:

12. Şüpheleri gidermek için en iyi yol görüntülü kayıt koymak sanırım. Yani "Youtube" :)

MG

13. pekiiii şöyle bişey teklif etsem :))

19 ocak cuma günü yani bu cuma antalyanın yerel bi kanalında rock programı yapılıyo "kayıp pena" diye.hafta içi her gün yayınlanıyo ve antalyanın amatör rock grupları canlı performansa çıkıyo.

ben şuan girdap adlı grupta çalıyorum.ve biz 19 ocak cuma günü saat 13:15 -15:00 arası VTV adlı kanalda canlı performansa çıkıcaz.

www.kanalvip.com adresinden izleme imkanınız var.

izlemenizi çok isterim.çünkü sizin yorumlarınız benim için önemli doğru yoldamı gidiyorum yanlış yoldamı gidiyorum o belli olur hiç değilse :=)

saygılar,sevgiler

b.k.

14. Seve seve izleriz. Ama olur da izleyemezsek birileri çekip internete koyar umarım. İzledikten sonra şüphe duyduğumuz için özür dilemesini de biliriz.
    Bu noktada güvensizliği yaratanların utanması gerekir. Bizlerin değil.

Sevgiler
    MG

15. ozur dilerim

16. müsade ederseniz bende bişeyler demek istiyorum :)

kimseye taş atmıyacam.yada kimseye küfürde etmeyecem.ben video teklifinden daha büyük bi teklifi çoktan yaptım size :)

19 ocak cuma günü saat 13:15 - 15:00 arası "VTV" diye antalyanın yerel bi kanalında çıkıcam.bu kanalı www.kanalvip.com adresinden izleyebilirsiniz.

b.k.

17. gerçekten güzelmiş ellerine sağlık burak başarıların daim olsun. . .

18. İşte kendine güvenen olgun bir insan böyle davranır.
    Takdir ettiğimi söylemeliyim. Arkana saklanmaya çalışan ve sağa sola saldıran arkadaşlar seni örnek almalı.

Kolay gelsin
    MG

19. yinede senin bileceğin iş tabi ama bence ileriki zamanlarıda düşünerek bi video kaydetmelisin. yada mümkünse programın videosunu koyabilirsin. malum izleyen izler de izleyemeyenler nolcak, ileride daha adını yeni duyanlarda olcak vs.

20. jan

jan

996
    0
    300
    başlık temizlenmiştir . . .

saçma sapan tartışmalar ve ikili muhabbetleri forumdan yapmayınız . . .