Spotify Çalma Listeleriniz

'Müzik - Genel' forumunda lalasolla tarafından 5 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. değerli müzik guruları,
  takip edip beğendiğiniz ya da hergün düzenli olarak dinlediğiniz kendi listelerinizi bu başlık altında toplayalım. öncelikle bana olmak üzere , müziğe ulaşmaya çalışan birçok kişiye yardımcı olacağını inanıyorum. teşekkürler şimdiden :)   
  Son düzenleme: 5 Şubat 2016
 2. Tüm şarkılarımın bulunduğu listem bu. Alternatif-Indie Rock,Hard Rock, Brit-Pop sevenlerin hoşuna gideceğini düşündüğüm bir liste.  Yolda ya da günlük hayatta kullandığım listem ise bu. Sürekli değiştirip güncelliyorum yani parçalar keşfettikçe. Zevkime uyacağını düşündüğünüz parçalar olursa siz de ekleyebilirsiniz.
   
  lalasolla bunu beğendi.
 3. Yavuz Cetin'in Blue Blues Band ile bir kaydi vardir. O performansin setlistini olusturdum.


  Bu da cok sevdigim funk gitaristi Nile Rodgers'in caldigi hitlerden bir derleme. Hepsi bir yerde olunca cok pratik oluyor.
   
  Son düzenleme: 5 Şubat 2016
  CAJEMIR bunu beğendi.
 4. Özellikle sabah kalktığımda ve spor yaparken dinlemeyi sevdiğim, tarafımdan oluşturulan Metal-Gas listesi :)

   
  lalasolla bunu beğendi.
 5. Benim de özel olarak sadece Dream Theater'dan oluşan bir listem var, nasıl paylaşacağız? DT dinlemek isteyip de nereden başlayacağını bilmeyenlere yardımcı olabilirim. Nasıl paylaşıyorsunuz çalma listesini?
   
  lalasolla bunu beğendi.
 6. Çalma listesinin sağ üst köşesinde üç nokta var , oraya tıklayınca açılan seçeneklerden paylaşı seçip en alttaki bağlantı linkini kopyalayıp buraya yapıştırabilirsiniz :)
   
 7. Konu çok faydalı benim için yolladığınız listeleri takip edip dinliyorum. Yeni şarkılar keşfetmek çok güzel:)
   
 8. Teşekkürler :)
   

Bu Sayfayı Paylaş