Yu-gi-oh!

Evet sevgili forum üyeleri. Elbet aramızda bu oyunu en az bir kere oynamış olanlar vardır. Hakkında başlık aradım ama bulamadım. Hala oynayan, oyunla ilgilenenler varsa burdan konuşalım, deste yapmak için birbirimizden fikir alalım, buluşalım, birbirimize kart deste satalım, takas edelim diye açtım bu başlığı. İyi forumlar :)

Okuma yazmayı öğrenmeden önce bu destelerden almıştım zamanında baya pahalıydı orjinaldi birde.Hala oynanıyor mu?

Çocukluğumda çok fazla oynardım arkadaşlarımla. Sonra birbirimizin evine gitmek gelmek zorlaştı, online ını aramıştık bulamayınca da oynamayı bırakmıştık. Bu konuyu görünce eski kartlarımı aramaya koyuldum. Bayağı bir çaba sonunda buldum kartları. Bi poşet dolusu orjinal kart :D , üsteklik kendi özel destemi de ayrı poşete koymuşum, çok sevindim bunları bulunca :D . Eğer online oyunundan bahsetmiyorsanız ve bir grup oluşturacak kadar kişi çıkarsa oynayabiliriz gerçekten çokta özledim zaten bu oyunu :D .

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Çocukluğumda çok fazla oynardım arkadaşlarımla. Sonra birbirimizin evine gitmek gelmek zorlaştı, online ını aramıştık bulamayınca da oynamayı bırakmıştık. Bu konuyu görünce eski kartlarımı aramaya koyuldum. Bayağı bir çaba sonunda buldum kartları. Bi poşet dolusu orjinal kart :D , üsteklik kendi özel destemi de ayrı poşete koymuşum, çok sevindim bunları bulunca :D . Eğer online oyunundan bahsetmiyorsanız ve bir grup oluşturacak kadar kişi çıkarsa oynayabiliriz gerçekten çokta özledim zaten bu oyunu :D .
O eski kartların bulunduğunda gelen mutluluğu iyi bilirim :) Biz genellikle beşiktaşta pegasus oyuncak ta takılıyoruz. İnternet cafe nin kart oyun için olanı gibi düşünün. Benle iletişime geçmeniz yeterli gittiğimiz zaman haber veririm size de :)

Geri