PickPocket

Arkadaşlar ben pickpocket ı baterıstı emreyım acaba bızım hakkımızda olumsuz dusuncelerınız varmı bu bzım ıcın onemlı .(Olumlular daha ıyı olur ama :) )

H-2000 de ve roxy de herkesı beklıyoruz...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet albüm çıktı ama daha müzik marketlerde tamamen yer almaya başlamadı.
hasanowic download bölümünden bizim bestelerimizi dinleye blirsin...

Peki nerden edinebiliriz bu albümü, şahsen iki parçanızı dinlemiştim internette. Çok hoşuma gitmişti.. Umm, mesela Kurban'ın albümü için müzik markete gidip istiyorsun onlar getiriyor, bunun gibi birşey mi yapmamız gerek?

abi pickpocketi çok duyduk hakkaten ama dinleme fırsatımız olmadı roxyde sanırım geçen sene birinci oldunuz onu biliorum...şimdi indiriyoruma bi parçanızıda...umarım yakın zamanda albümünüzü elde ederiz...

pickpockete selamlar...

sizi h2000 de izledim...
daha once de sitenizde ziyaretci defterinize yazmistim ayni seyi,

tuylerimi diken diken eden tek grup sizdiniz...
performans olarak cok iyiydiniz bence...

albumuzunu merak ettim...

yaz gibi biz de yeni bir kayit piyasaya cikaracagiz...
bandrol alirmiyiz yoksa kendi cabamizla mi dagitiriz henuz belli degil ama album kaitesinde olacak bu sefer...bu tip calismalarin sayisinin artmasi mutlu ediyor beni...
yeni ve guclu bir piyasa olusuyor gibi...

gorusuruz...

orkun (alt)
www.altmosfer.com

Yingyang düşüncen için çok teşşekkür edrim...
Cigerkellebeği sizin grubun (band) ismi ne acaba H-2000 e çıktınız mı ve söylediklerinle beni çookkk mutulu ettin saolasın ...

XeS1,

belki h2000 in rezalet atmosferinde icimdeki duygusal patlamalari en iyi karsilayan muzik sizinkiydi, o yuzdendi belki bu gaz... ama iyi olarak kaldi aklimda hersey...
arkadasin dedigi gibi bizim grubun adi da alt :)

dinle, indir mp3 leri siteden ...

gorusuruz...

orkun (alt)

pickpocket'da hoşgeldi foruma..albümün çıktığını duymamıştım kısa zamanda alıcam..umarım herşey istediğiniz gibi olur,malum bu diyarlarda albüm işleri yıpratıcı oluyo...başarılar
görkem

Saolun arkadaşlar evet albüm çıkıyor yakında müzik marketlerde yer alıcak umarım beğenirsiniz. diğer gruplarında aynı şekilde başarılarını bekliyoruz...

Selamlar Emre..
Ben de H2000de dinlemiştim ve çok beğenmiştim.. :) Performans harikaydı.. Hoplayıp zıplayan tipler olarak kalmışsınız hakkımda.. Çok eğlenceli olduğunu da hatırlıyorum..
Grubu tanımayanlar olabilir.. Biraz grup hakkında bilgi verebilir misin? Hoşça kal..

Hemen bilgi vereyim Pickpocket bildiğiniz amator gruplar dı onceden :) Daha sonra Roxy ı alınca baya bır değişiklik oldu halıyle bızde .
Yaptıgımız muzık tarzı Emocore hardcore ıle metal arası bır sentz den olusuyor yenı album yapıyoruz sımdı bakalım bandrollu olrak umarım basarılı oluruz 2 hafta sonra muzık marketlerde olucak... :)
İlginiz için cok tesekkürler...

hevesle bekliyoruz abi türkiyede artık böyle gruplarada yer verildiğini görmek gerçekten bizi umutlandırıyor...sonsuz başarı dileklerimi iletiyorum...

Albüm çıkartıyor olmanız sevindirici..
H2000de izledim sizi..keyifli bir performanstı..
2-3 parçanızı indirmiştim bir vakit..
vokalin detone kaldığı çok yer vardı..
ve gitarların akordları malesef yoktu..
ama sanırım onlar eski ve çok amatörce kayıtlardı..
umarım albüm başarılı olur..
bu arada hangi label'dan çıkıyor albüm?

Geri