Grup ile çalarken enstrümanları kulaklıktan duyma sorunu

evet galiba biraz devrik, saçma bir başlık adı oldu ama sorunu tam olarak şöyle izha edebilirim ;
arkadaşımda elektronik davul var birde 2 elektro gitar var ve aynı evde yaşıyoruz. malum apartman koşulları olduğu için kulaklıkla çalışmamız en uygunu.
bütün enstrümanları ayrı ayrı kulaklıklardan nasıl alabiliriz, çalarken hem kendi çaldığımızı hem diğer enstrümanları kulaklığa nasıl verebiliriz?
nedir bunun çözümü ?

Mixer diye birşey var onunla yapılabiliyor galiba. Bende yeni gördüm çok garip birşey :p Sonra mixerin kulaklık çıkışına da bunları 4-5 kişiye dağıtacak kulaklık amplisi yeter sanırım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Skull_KruSher demiş ki:
Mixer diye birşey var onunla yapılabiliyor galiba. Bende yeni gördüm çok garip birşey :p Sonra mixerin kulaklık çıkışına da bunları 4-5 kişiye dağıtacak kulaklık amplisi yeter sanırım.

teşekkürler, heh bi şekilde mixer gerektiğini bende biliyorum zaten o kadarda değil :LOL: ,
bu 4-5 kişiye dağıtacak kulaklık hedesi hakkında bilgi verebilirmisin biraz? nerden bulurum, kaç paradır vs..

öncelikle birtane ufak mixere vede bir kulaklık preamp'ına ihtiyacınız olacak.Mixere + kulaklık amfisiyle çok rahat birşekilde kimseyide rahatsız etmeden çalışabilirsiniz.Öyle ayrıntılı bir mixere gerekte yok behringer'in ufacık tefecik içi dolu turşucuk mixerleri var fiyatlarıda uygun.

Geri