1267,30 Tl Bütçe Için Elektro Gitar Ve Amfi Önerisi

Bir de ilerde kirk hammett ortopedik wah alman lazım, karanlıkta parlıyor bu çok acayip, petrucci'ye de yeni wah yaptılar ama o ortopedik değil.
1600-CrybabyKirk_detail2.jpg

Bunlar çoh rahat bende kullandım sıkca tavsiye ederim. Ayaklarım 45 numara düz taban ve tarahlı (yanlız burası gerçek) dünyanın en rahat şeyidir kendisi.
Keeley elektroniks sabo terliğin tabanını kullanarak gcb95'leri modluyor ama tonu tutturamıyorlar, neyse konuyu dağatmadan ben helvacıoğlu blok fülüt tavsiye ediyorum, çalmadan önce entonasyon için koltuk altında beş dakka ısıtmak şartıyla.

Sanırsam en soldaki pedal clean'den distortiona geçiş için. Ortadaki killswitch. En sağdaki wah pedalı herhalde. Basınca waahh diye sesi çıkıyorsa.
ortadaki niyetiyle sağdakine basınca duruma göre waaaah sesi çıkabilir. kadın müzisyenler yapar daha çok.

soldakininin ton yelpazesi çok geniş, haşırttan gacırta kadar geniş bir yelpazesi var. her tarz götürür.

2000 dolara bi gibson al (herhangi bi gibson) . Ama......... ust eśigini kemik yada pirinc le, potlari ve swich i dimarzio, midle manyetigi s.duncan ,kopru manyetigi emg 81 (kesinlikle 81 olmalı), :D dimarzio nun devre kesici jak ı, bide engl tamamdır.
Not: potlar kesinlikle coiltap olsun ki fenderimsi tarzlara da hitap etsin.
Yada sen iyisimi cort x2 bide mg 10 kafanda cebinde rahatlasin

2000 dolara bi gibson al (herhangi bi gibson) . Ama......... ust eśigini kemik yada pirinc le, potlari ve swich i dimarzio, midle manyetigi s.duncan ,kopru manyetigi emg 81 (kesinlikle 81 olmalı), :D dimarzio nun devre kesici jak ı, bide engl tamamdır.
Not: potlar kesinlikle coiltap olsun ki fenderimsi tarzlara da hitap etsin.
Yada sen iyisimi cort x2 bide mg 10 kafanda cebinde rahatlasin

Sen nerelerdesin yahu? Özlettin kendini! Hoşgeldin :)

Geri