Panzer (Türkçe Metal)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda snriony tarafından 17 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Panzer- Bataklık (MUTLAKA DİNLEYİN)
    www.myspace.com/panzer2007
    indirmek için
    http://rapidshare.com/files/22128172/panzer_-_batakl__305_k.mp3.html

Grup biyografisi: grubumuz 2005 yılında izmir'de kuruldu.Tarzımız Türkçe heavy metal.

Dungeon bar, Punta bar, Opus bar, Hipnoz bar, Empreror club, Shomrock bar, Big Bang bar gibi bir çok club ve barda sahne aldık. Şu an beste çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şarkımızın linkini koydum.

Haydi bakalım yorumlarınızı bekliyorum...

Onur Türk - vokal gitar
    Ozan Güllüpunar - gitar
    Yiğit Danışan - bas
    Ahmet Duman - davul

2. Haydi hayırlısı,başarılar...

3. hmm ali atmıştı yolumdan çekilin linkini /// çok iyi /// başarılar ...

4. maşallah ozanım benim yolunuz açık olsun :)

5. çok güzel inşallah dağılmadan bir yerlere gelisiniz

6. Panzer Çamdibinden sewgilerle

7. Şuan Big Bang de program var mı??

8. Başarılar dilerim.Stüdyo süper ayrıca. . .

9. çok iyisiniz umarım yolunuz açık olur

10. Şarkınızı dinledim bir iki ufak eleştrim olacak davul gerçekten şarkıyla bir bütünlük sağlamıyor dinlerken, açıkcası kötü yazılmış, davul da bir düzenleme yapılırsa çok daha iyi bir parça olabilir saygılar..

11. arkadaşlar bu bigbang de sürekli programımız olabilir. adnan abi ile son bi görüşme daa yapcaz :)

12. Türk Metal? Türkçe Metal mi? Biri açıklayabilir mi?

13. türkçe metal yani onu demek istemişler

14. ya türkçe metal türk metal aynı kapı :) fazla ayrıntılı düşünmedik başlığa öle yazdık öle kaldı :)

15. arkadaslar Panzer 11 Subat Pazar Kusadasi Shamrock barda olucak adali arkadaslari bekleriz :)

16. saol berktayim hepimizin yolu acik olaa :) sarkinizi koydunuz mu bura? bi topic ac yoksam ben acarim sizin yerinize :):):)

17. baterıst arkadasımın arkadası ordan bılıyom grubu ızmırde cıddı bı kac gruptan bırı yakında bıldıgımkadarıyla daha ııy ıslerle cıkacaklar destek olalım sonuna kadar

18. 10 martta Kusadasi Barlar Sokagi Emperor'dayiz adali arkadaslari gene bekleriz :):) Eglenmeyenlere paralarini geri vercez :):)

19. ozanı manisada bu işle uğraşan herkes tanır. panzere başarılar!

Bu Sayfayı Paylaş