Referans Monitörü Için Ayaklık Temini

Merhabalar,

7" bir çift referans monitörünü yerleştirebileceğim yükseklik ayarlı ve sağlam bir ayaklığı (stand) ülke sınırları dahilinde nereden temin edebilirim? İnternette yaptığım araştırmalarda hem çok az sayıda ürün hem de fahiş fiyatlar görüyorum. Böyle giderse thomann yolu görünüyor bana; zira orada 70 Euro olan ürünün buradaki muadili 500 TL'ye satılıyor.

Bahsettiğim ihtiyacı giderebilecek bir ürün veya makul fiyata satan mağaza önerebilirseniz çok sevineceğim.

Teşekkürler,

Hocam benzer bir ihtiyaç icin Ankara'da konya sokaktan çiftini 140 lira gibi birşeye almıştık. Yükseklik ayarlı olmasın diyorsan sonorus un satılan ayakları var cok başarılı evde kullaniyorum bunlari da ayni paralar civarinda olmasi lazim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benzer bir ihtiyaç icin Ankara'da konya sokaktan çiftini 140 lira gibi birşeye almıştık. Yükseklik ayarlı olmasın diyorsan sonorus un satılan ayakları var cok başarılı evde kullaniyorum bunlari da ayni paralar civarinda olmasi lazim.

Ben de bilhassa yükseklik ayarı yapılabilen bir model arıyorum :) Elimde sabit yükseklikte bir stand da var ama söz konusu referans monitör olunca yükseklik hadisesi önem kazanıyor. Ankara'ya geldiğimde bakayım, söylediğiniz iyi oldu çok teşekkür ederim.

Geri