Denizli Erkek/kadın Vokal Gereksinimi

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda mcanmersinli tarafından 15 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar merhaba,

Denizli ve çevre illerde ikamet eden, Denizli, İzmir, Kuşadası, Fethiye, Bodrum, Marmaris vs. gibi başlıca yerlerdeki bar/performans hall'lerde düzenli program ve konser projesi olan bir grubum var. Bu grubuma main vokal ihtiyacımız mevcuttur. Grubun 1.önceliği bir an önce gerekli prova sürecinden sonra, yukarıda belirttiğim (çoğu bar ile görüşmeler yapıldı ve proje anlatıldı.) yerlerdeki bar/performans hall'lerde düzenli yada belirli periyotlarla sahne almak ve belli bir olgunluk sürecinden sonra kendi beste ve kayıtlarını yapmaktır. Denizli'de bir home studiom mevcut olup, kendi kayıtlarımızı alma imkanımız vardır.

Sound, tarz gibi daha ayrıntı konuları eğer ilgilenen arkadaşlarım olursa lütfen özelden iletişime geçmelerini rica ediyorum.

Umutla bekliyorum.

Teşekkürler.

Mertcan Mersinli

2. Merhabalar,
    Daha önceleri az da olsa sahne/grup deneyimlerim oldu; Türkçe/Yabancı alternatif rock, brit rock, indie söylemekten hoşlanıyorum ancak tarz dışı parça söylemeyi de severim. Ayrıca az buçuk gitar da çalıyorum, bu konuda kendimi daha da geliştirebilirim, çünkü bağlama geçmişim de var, telli çalgılara ilgiliyim.

www.soundcloud.com/keremcanterzi adresinden söylediğim şarkıları dinleyebilirsiniz.

3. ben düşünüyorum kuşadasında ve aydında yaşıyorum.Sesim pop ve rock a giden bir ses fakat tenorun 2 altındayım baritonum.Sesimin geliştiriyorum tenor olmak için.

4. Arkadaşlar selam,

İlan sürecinden sonra, kendi bireysel müzik çalışmalarımın yoğunluğundan ve bir kaç vokal arkadaşımızla çalışmalarımızdan dolayı ilanla ilgilenemedim. Ancak yeniden vokal ihtiyacımız doğdu. İlan günceldir. Bu süreçteki tecrübelerimizden de yola çıkarak, çalışmak istediğimiz vokal arkadaşımızda özellikle, bu işi kendi işi gibi görüp, emek verip, "sorumluluk duymasını rica ediyoruz. Malesef ki müzik işi "mış" gibi yaparak olmuyor. Daha doğrusu bir yere kadar olabiliyor. Hobi olarak değil, gerçekten müzik ruhuna işlemiş, beynine kazınmış arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Teşekkürler.