Verilik, Ihtiyaç Fazlası Kıyafetler

'Forum Meydanı' forumunda Lord_of_the_strings tarafından 16 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba forumdaşlar,
  Elimde ihtiyaç fazlası birkaç parça kıyafet (eşofman, kazak, pantolon, t-shirt vs) bulunmakta. Bir kısmını giydim bir kısmı hiç giyilmedi ya da 1-2 kez giyildi, hepsi kullanılabilir durumda yani. Çevremde bunları verebileceğim biri yok gibi (en azından ben bilmiyorum). Forumda bunlara ihtiyaç duyan ya da ihtiyaç sahibi birini bilen varsa bana buradan ya da mesaj ile ulaşsın lütfen. İstanbul Anadolu yakasındayım. Elden teslim edebilir ya da gerekirse kargolayabilirim. Yardımınız için teşekkürler.
   
  HmzGkgz, Cibsın Lö Pol ve bi'kafa bunu beğendi.
 2. Onları biliyorum, kendim daha çok direkt ya da forumdan biri aracılığıyla kişiye teslim etmeyi düşünüyorum. Ancak birini bulamazsam bu yolu kullanacağım. Cevap için teşekkürler.
   
 3. Yanlış anlaşılmasın kimseye bir şey demiyorum ama çok suistimal edilmeye müsait bir başlık bence. @O.2'nin dediği gibi bir şeyle daha güzel değerlendirilebilir.
   
 4. O kadar da değildir yahu
   
 5. Hocam sonuçta müzik forumu da olsa, sadece iyi niyetli insanların olduğu bir forum da olsa herkese açık bir ortam. O yüzden tedbirli olmanın yararlı olacağını düşündüm. Haddimi aştıysam affola..
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş