Kirk Hammett, Pedal Firmalarına Karşı:)

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda CAJEMIR tarafından 17 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

 1. Basit bir TS kopyası olan ürününü tanıtmak için söylenmiş patavatsızca bir laf. Başkası söylese bu kadar büyük etki yaratmayabilirdi ama söz konusu KH gibi oldukça göz önünde bir müzisyen olunca olanlar oldu. Bilinen neredeyse tüm pedal firması sahibi gitar çalmakta. Olaya Digitech, Catalibread falan da cevap vermiş en basitinden. Koskoca pedal endüstrisine ayıp etti baboli.
   
  tunckk, hackeiommi ve CAJEMIR bunu beğendi.
 2. kılkuyruk! :D
   
  AykanKK bunu beğendi.
 3. Dün akşam özür diledi.
   
 4. MS ve ADD+ ın şöyle bir ortak açıklama yaparak ülkece tutumumuzu göstermesini isterdim açıkçası:

  [​IMG]
   
 5. Ne kadar güzel bir olay özür dilemesi. Türkiye`de olsa sonuna kadar giderdi mevzu.
   
  flyravenfly ve taka bunu beğendi.
 6. Pedal firmalarının fanatikliğine soyunanlar konserde orta parmak yaparlardı Kirk Hammet'a.Çünkü burası muhalefetin bile ahmakça yapıldığı bir ülke.
   
 7. Yemişim Kirk'ü ya:) Bunları müzisyen diye yüceltende kabahat.
   
  citygray ve mecmast bunu beğendi.
 8. Adam patavatsız diye müzisyenliğine laf edenler. Ah arkadaş konuştuğumuz kadar müzisyen olsak şu ülkeden ne gruplar çıkardı da. Neyse.
  Adamın kötü niyeti yokmuş heyecanlanmış gaza gelmiş söylemiş sonra da eşeklik etmişim kusura bakmayın demiş. Çok da tepki verecek birşey yok.
   
  HmzGkgz bunu beğendi.
 9. Ben ediyorum. Bu ülkeden çok müzisyen çıktı, çıkıyor. Eğer amaç şöhret olmak ise o amaca müzisyenlik ile ulaşılamıyor bu memlekette maalesef. Mevzu bahis müzisyeni beğeniyor olmak için oldukça iyi niyetli olmak gerekir :)
   
 10. Neyse bu konuyu tartışmayacağım, başa dönüyorum ve keşke konuştuğumuz kadar müzisyen olabilsek diyerek noktalıyorum.
   
  J-P bunu beğendi.
 11. Ben konuştuğum kadar müzisyenim. Sizi bilemem.
   
  mecmast bunu beğendi.
 12. Ton konusunda, müzik konusunda dikkate alınmayacak bir isim K.H. İki lafından biri "Enter Sandman'ın introsunu ben yaptım". Gel gor ki J.Hetfield'in yazdığı soloları çalmaktan başka hüneri olmayan, yine Hetfield ve Ulrich'in destek çıktığı bir "Para babası". Müzisyenlik bir kenara. Merak edenler eski roprtajlarını izlesin. Dünyada milyonlarca müzisyen varken, sokak müzisyenleri varken hatta... Ne bileyim. Reklam amaçlı da olabilir.
   
 13. Öylesiniz diyelim konu kirlenmesin :)
   
 14. @welmour dostum, öyleyim emin olabilirsin :) klasik gitar eğitimi üzerine lisans ve yüksek lisans mezunuyum. Bırak da azcık sözüm olsun. Hadi iyi akşamlar
   
  welmour bunu beğendi.
 15. Şu forumda hep büyük tartışmaların sebebi bu adam oluyor yahu. :D
   
  CrimsonKing bunu beğendi.
 16. Tamam hocam sizinki daha büyük aksini iddia eden olmadı ki :)
   
  MetalAddiction bunu beğendi.
 17. Yahu işin komik tarafı sanki "Müzik Tanrıları" bu "Metallica". Bunlardan birine laf dokundurunca, hemen cevap "sanki sen çok iyisin, sanki şu daha iyi" şeklinde oluyor. Konu sana bana geliyor. Tartışmanın da kıstasları var. Buradaki üyeleri dünyaca tanınmış gitaristlerle kıyaslamak komik yani : D Gel gor ki onlar sadece şansı tutmuş kişiler. Yoksa ne müzisyenler var forum başta olmak üzere. Hele ki sadece "bıdıbıdıbıdı" gitar/parmak makinelerinden bahsetmiyorum. Cidden güzel melodiler ve duygular yakalamış bir sürü kişi var.
   
 18. Tartışma yok, sataşma yok welmour. Belden aşağı hiç yok. Seviyeye dikkat dostum. Seviyeye dikkat...
   
  welmour bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş