Kendi Tasarımlarımız

'Elektro Gitarlar' forumunda rock-the-boy tarafından 21 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Berkay,bu başlığı "custom gitarlar-el yapımı>kendi tasarımlarınız" dizinine mi atarsın yoksa başka dizine mi atarsın bilmiyorum...

arkadaşlar, her türlü generator'dan yaptığınız tasarımları buraya asalım, hem hepsi bi arada olur hem de diğer başlıklar boşuna işgal edilmez..

ben diğer tarafa attığım resimleri buraya tekrar atıyorum...

2. işte geldim burdayım ben bu işte ustayım :D

3. [​IMG]
    roope nin jackson u :) hastasıyım
    alexi yi koymazsak olmaz :)

4. hangi progtamı kullanıyorsunuz bunlar için söleyin bakam les pauller diziyim boy boy...

5. http://www.nymphusa.com/tele/ var benim kullandığım. Orada kisekae virtual modelling program mi ne öyle birşey yazıyor oraya tıklarsanız açılır.

6. bu programla nienturi harika jemler yaratmıştı...bulursam onları da göstereyim..

7. buda benim nacizane tasarımım...temalı oldu ama güzel oldu gibin

8. [​IMG]

saldırın abi çok güzel bi programmış bu hehe

9. hautparleur kardeşim fretlerdeki inlayleride karşılıklı yapsaydın süper olrmuş mesela şu şekil ( ) umarım anlatabilmişimdir.. :D

10. esp ltd eclipse 1000, emg 81 ve emg 85 pickups (activ), mahagony body

edit: drop c tuning oynuyorum onun icin kalin strings koydum: .050, .038, .028, .018, .014, .011.

11. hehe tamamda abi kendi tasarımın deil ki bu :)) yalnış anladın galiba...yoksa gerçekten sen mi tasarladın bunu?

12. [​IMG]

valla çok hoş programlarmış çok eğlenceli :) ben de yaptım bi tane hemen koyim dedim sıcak sıcak :p

13. Özellikle iğrenç birşeyler yapmak istedim. Beğenen çıkabilir... :p :p :p

14. Jackson lardan hiç haz etmem ama alacak olsamda böle deişik bişey yaptırırdım ne bileyim normal gitarlar jackson markası altında basit oluyor..

15. :kaydim

16. [​IMG]

17. Ceksın baslıgına koymustum buraya da taşıyayım

18. bende yaptım bi şey ama buraya nası koycam.

19. RR-ACC Series by Atalay :D :roll: :wink:

Rhandy Roads Alien Compexity Custom !

Bu Sayfayı Paylaş