Bass Gitar Için Drop D Akort Burgusu

'Bas Gitar Ekipman ve Aksesuarları' forumunda haşmet tarafından 21 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. selam arkadaşlar elimde schecter Diamond p plus bass gitar var internette hipshot ın drop D burgusunu gördüm
    Hipshot BT7 Bass Xtender Key For Made-in-Mexico Fender yanındaki kolu indirince E olan ses D oluyor bu aleti kullanan var mı? önerirmisiniz? ve nasıl alabilirim Meksika /Amerika fender bile ayrılıyor şimdiden teşekkür ederim

2. bana sorarsan 5 saniyede yapabileceğin bir akort sistemi için gereksiz ama sonuçta parasını verecek olan sensin :)

WayTooBaD bunu beğendi.
  3. 5 saniyede yapılsaydı piyasaya böyle bi ürün çıkmazdı zaten :)

4. Kullanışlı bir alettir. Hatta Hipshot 2 level lı olanı var yani hem D ye ordan da C ye düşürebiliyorsun akordu ya da istediğin bir notaya.
    Çok sık kullandığın bir akord düzeniyse başarılı bir ürün.
    Michael Manring bunu 4 burguya takıp köprüden de akord sistemini değiştirip değişik bir tarz yarattı hatta :)

Eureka ve inhumanform bunu beğendi.
  5. 4 burguya da takıldığını gördüm ama bana sadece üst tel yetiyor Türkiyede bulma imkanım var mı

6. Basmarket'te var. Google'da "basmarket d-tuner" , "basmarket hipshot d-tuner" yazınca çıkıyor.

Bu Sayfayı Paylaş