Lemmy Kilmister Için Kütahyada Lokma Döktürdü

'Forum Meydanı' forumunda Porti tarafından 23 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Porti

Porti

15
    15
    156
    Etkinliği düzenleyen Motörhead hayranı Kütahyalı; Ahmet Münir Bayer ve kuzeni Deniz Bayer bu anmayı aslında daha önce yapmayı planladıklarını fakat Ankara’da yaşanan terör saldırısından dolayı ertelediklerini belirtti. Konuyla ilgili Sözcü’den Eren Sakarya’ya konuşan Ahmet Münir Bayer şunları söyledi: “Kütahya’da yaşayan bir inşaat mühendisiyim. Ortaokuldan beri severek Motörhead dinliyorum. Çizgisini asla bozmayan ender gruplardan biri. Lemmy, hayatını kaybedince kuzenimle kendisini anmak istedik ve anısına lokma döktürdük.

Ne diyelim. Allah kabul etsin:)

Haberin linki.

Lemmy Kilmister için Kütahya’da lokma döktürdüler

2. Olan var olmayan var. Bizim canımız da lokma çekti şimdi yani...:D

Drummer26 ve Porti bunu beğendi.
  3. Sanıyorum bu, tüm iştahınızı kapatır:

:)

4. Gidiş yollarından 9 puan verdim arkadaşa:) Heves var, takdir etmek lazım...

HmzGkgz bunu beğendi.
  5. Üstad Lemmy tasavvufta kemale ermiş kamil bir mürşid olduğu için çok yerinde bir hareket olmuş... Bütün forum lokma döktürüp mevlit okutsak kurtababilir miyiz bilmiyorum... :)
    Lakin ben çok severdim...

berdin123, hackeiommi ve J-P bunu beğendi.
  6. kurtarmaz

metaltrrocker bunu beğendi.
  7. Ben de böyle birşey yakalamıştım cenaze törenini izlerken.
    123.jpg

8. Porti

Porti

15
    15
    156
    Bunu yapan bir arkadasim bu arada.senesinde mevlut okutursa şaşırmam

9. Polat Alemdar için, Bihter Ziyagil için giyabi cenaze kılınıyorsa; bas gitarına yandığım Lemmy için lokma döktürülmüş, çok mu?

10. Bunu yapanlardan Allah razı olsun.Cenazemizin mekanı cennet olur inşallah.

Bu Sayfayı Paylaş