Yasin Cenk Aksel Hırsızdır Elimde Bütün Kanıt Fotolari Var Dikkat

'Forum Meydanı' forumunda koverunbeni tarafından 24 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaslar yasin cenk aksel kayseride ikamet eden bir cocuk enstürüman satarken hırsızlıgın dibine vurmus bir cok kisiyi dolandirmisdir
    benide dolandirdi .. . adli sürec acdim forumda bu kisinin hakkinda bazi aciklamalar var sakin alisveris yapmayin.. bu kisinin yerini bilen bana özelden mesaj atabilir
    inanmayan olursa fotograflarla bu konuyu kanitlayabilirim ... iyi aksamlar böyle insanlar oldukca Türkiyede müzik yürümeyecek ...

2. Kişi hakkında bu tarz çok şey duydum kendim alışveriş yapmayacağım gibi çevremde ki hiç kimseye de bu kişi ile alışveriş yaptırmadım fakat burda şöyle bir sorun var elinde bir kanıt bir görüntü varsa burda paylaşmalısın sonuçta seni iftara atan biri olarak görebilirler elinde neler varsa koy ki insanlar bilinçlensin.

3. Bu çocuk hakkında açılan kimbilir kaçıncı başlık? Daha önce açanlar barıştı, parayı alan meseleyi kapattı. Bir iki kişi peşine düştü, onlardan da haber yok. @Yasin aksel olarak forumda da üyeliği var ve bu tip ihtamlara maruz kalması ile meşhurdur.

Bir suç varsa, ispatlanmadığı için burada yapacağın herşey de hukuken sana da sıkıntı çıkarır. Benden hatırlatması.

uvidinli ve WayTooBaD bunu beğendi.
  4. Yalnız böyle bir şey yapıyorsa umarım tünel'e denk gelmez çünkü tünel'de baya kulağıma geldi bi kaç tip bu elemanı arıyor :D

hackeiommi bunu beğendi.
  5. bu dombili arkadasin kacinci vukuati yahu siz de artik admala alisveris yapmayin ne mal oldugu belli degil mi

6. Tunel'e denk gelmez sanırım, çünkü yanılmıyorsam kendisi Kayseri'de ikamet ediyor idi.

Cidden, gerek forumlarda gerekse facebooktaki muzik gruplarinda bu 'bebe' ifşa edildi tum dolandiriciliklariyla birlikte. Ama dolandirilanlar sonunda anlaştığı icin, bir turlu hukuksal yolda ilerleme olmadi. İnsanlar bürokrasiden bıkmış, kim gidecek ortalama 10 - 12 davaya diyor.

BrainPoor ve hackeiommi bunu beğendi.
  7. koverunbeni kardeşim bu adam beni de dolandırdı gel beraber dava açalım...

8. Ben de telefon numarası tcsi ve adresi hepsi var

9. Kardeşim Bu Adam Beni De Dolandırdı Toplu Dolandırıcılıktan Dava Açalım İstersen...Elimde Bir Çok Kanıt Var Tcsi Var Adresi Var Herşeyi Var

10. Dava açarsınız, paranızı anında öder, vazgeçersiniz, o da aksiyonlarına devam eder.

Arkadaş bu konuda epey kabiliyetli gördüğüm kadarıyla.

metaltrrocker bunu beğendi.
  11. ya resmine baktım da harbi dombiliymiş ha... şişman değil dombili.

evil dombili.

12. Aklıma direk bu geldi:

:ROFLMAO::ROFLMAO::vulcan::vulcan:

13. welmour

welmour

552
    1,108
    9,006
    Bi dakka şimdi hooop göbekli gitarist candır! Herkesin oturarak çalması zor diye ağladığı V kasa gitarları biz çok rahat çalıyoruz oturarak bi kere :D

tunckk, blackfriday666 ve mecmast bunu beğendi.
  14. Göbekli gitarist ile bir mi evil dombili?
    Öyle olsa sever miydik BB King'i?
    Her göbekliyi BB veya Haynes zannetme,
    Öyle olsa türer miydi hiç evil dombili?

15. Dombililik çok farklı bi müessese

hackeiommi bunu beğendi.
  16.  
    Son düzenleme: 21 Mart 2016
  17. Forumda daha önceden yer aldıysa şimdiden özür dilerim ama merak ettim, bu arkadaşla ilgili olaylar nasıl gerçekleşmiş, kişiden bağımsız olarak nasıl bir hata yapılmışta bu duruma düşülmüş, aydınlatabilir misiniz? saygılar.

18. Bomonti

Bomonti

1
    0
    1
    Adını Cenk Aksel Koydum : Turkrock'a Dönüş

19. Tünel'dekileri düdüklemişse, dinsizin hakkından imansızın gelmesi söz konusu. Üzüldük mü ? Üzülmedik. Eden, bulur.

ChrisBroderick bunu beğendi.
  20. Ne Tünel'i yahu, hep hevesli gençleri düdük manyağı etmiş anlatılanlara bakılırsa.

ChrisBroderick bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş