Presesör Hakkında Yardım

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda stotalyevsker tarafından 28 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkadaşlar gitar olarak sx stl ash amfi olarak line 6 spider vı alıcam,fantezi sevdiğim ve kafaya koyduğum için telede disse önem vericem tabi cleanıde çöpe atmam,alıcağım line 6tıda modlu bir amfi sizce prosesör almalımıyım,biraz araştırdım fazla yüksek model istemiyorum,biraz araştırdım
    Line 6 Pocket POD
    Vox StompLab 1G
    Vox StompLab 2G

Vox stomplab 2g nin 1gden farklı +4 efekt ve expression pedalı hani eğer alıcaksan bir presesör bu fiyat aralığında 200-300 tl,kompresöre gerek varmı varsa hangisi eğer yok deseniz bile vi tercih yaparsanız sevinirim, bir zun süre kullanmayı düşünüyorum

2. Keşke düzgün bir Türkçe ile dah anlaşılır şekilde yazsaydın. Modelleme amfisi alacaksan bunlara gerek yok, bunları alacaksan da modelleme amfisine gerek yok :)

3. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Arkadaşa mı laf edelim, ona bu zamana kadar yazmayı öğretemeyen eğitim sistemine mi? Neyse fazla deşmeyelim ;-)

4. Ampli de modellemeli olacağı için prosesöre gerek yok. Kullanamazsın da zaten.

5. Doğru diyor arkadaş , bende modellemeli amfi + boss me-80 prosesör var , prosesörü sadece wah için kullanıyorum evde , tabii stüdyo ve sahnede farklı..:)

6. Deşelim deşelim :D Bir müfredat yazmayı beceremeyen, disiplin yönetmeliğinin içine edip öğretmenleri kuklaya idareleri yalakaya çeviren, oturmuş ve sadece geliştirme isteyen bir sistemi yönetemeyen yöneticilerin validelerine hürmet ile duhul etmeden geçmeyiniz :D

Asr.Rh ve Kutay_ bunu beğendi.
  7. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Üstad demek ki sizle rakı masalık bayağı bir mazleme var :)
    Saygılar.

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Bir sor bin ah işit. Dokunma daha iyi :D

mtsv bunu beğendi.
  9. Arkadaşlar tablette yazdığım için yanlış yazmışım niye bu kadar abarttınız yazmayı bilmiyo falana getirdiniz olayı anlamış değilim

10. Yahu alınma hemen sen de. Düzeltirsin başlığı olur biter. Hem sayende biraz dertleştik içimizi döktük. Kötü de olmadı hani :)

11. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Doğru yazdığın buysa eğer tablette yine iyi yazmışsın :)

cruiser_rider bunu beğendi.
  12. Yahu adam "bilmiyor" yerine "bilmiyo" yazmış, he bir de nokta koymayı unutmuş -ki aynısını siz de yapmışsınız. Neden sorusuna cevap vermek yerine olayı farklı yere çekip sataşmaya çalışıyorsunuz?

13. mtsv

mtsv

171
    130
    1,506
    Amacım sataşmak değil :) (noktalama yerine emoticon kullanımı). Azıcık dikkat ederek bu forumda okunur yazı yazabilmek çok mu zor? Sonuçta hepimiz burada bir sürü mesaj okuyup yazıyoruz, bir de mesajları deşifre etmekle uğraşıyoruz. Konu genelde sadece yazım hataları da değil, bazı arkadaşlar neredeyse bir iki kelime ile bir soru soruyor, sonra çözmek için ağzından (hadi klavyesinden olsun) kerpetenle laf almaya çalışıyorsun. Neyse, ben konuyu kapatıyorum, amacım kimseyi kırmak değil, kırdıysam da özür dilerim.

14. Haklısınız, o konuda katılıyorum size. Ama bir kez söylediniz zaten, arkadaş ondan sonra dikkat ederse eder etmezse de yapacak bir şey yok. Sürekli bunu söylerseniz konuyu açan arkadaş da bir cevap verir tartışmaya gider böyle küçük bir konu. Zaten bu kadar şeyden sonra artık yazım hatası yapmaz herhalde. :)

15. Ya sizin ne yaptığınızı anlamadım ben,ben daha yeni bir üyeyim ve burası güzel bir platform diye geldim,siz heralde tartışmaya yer arıyorsunuz,kimse türkçe öğretmeni kesilmesin burda kimsenin başına

16. Edebiyat Öğretmenliği mezunu olarak özel isimlerin yazımına da dikkate davet ederek tartışmayı sonlandırayım, bu kadar mağduriyet yetsin. Öğretmenlik belgesi bende, kulak çekme hakkı da bendedir ;)

Line 6 modlu değil, modelleyici amfidir. Yani kendisi prosesörün amfiye dönüşmüş hali. Bu yüzden ikinci bir prosesör, efekt pedalı bağlayamazsın. Ancak boost maksatlı od bir de amfinin üstünde yoksa kompresör. Prosesörü ancak normal amfiye bağlayabilirsin.

cruiser_rider bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş