Satılık Langırt Makinaları

'Diğer Ürünler' forumunda AKIRA tarafından 29 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. AKIRA

AKIRA

91
    79
    106
    Fiyat:
    2000
    Langırt Kiralama | Langırtın Yeni Adresi

Cafelere, Halı Sahalara, Stüdyolara, Kantinlere, Etüt Merkezlerine, Liselere vb. ilgili iş yerlerine Langırt Oyun Makinaları ek gelir imkanı için verilir ya da satılır. Buradan ya da siteden iletişim bilgileri ile ulaşabilir detayları öğrenebilirsiniz.

Son düzenleme: 29 Şubat 2016
  2. 7r7

7r7

306
    153
    1,555
    *Masa üst camı özel damperli kırılmayan camdır.
    İstemsice güldüm ama kusura bakmayın :) aslı temperlenmiş cam, tam türkçesiyle ısıtılmış camdır.

3. İşin imalat kısmıyla ilgilimisiniz bilmiyorum ama (bi proje önerisi olarak) şunun istendiğinde makinaya karşı oynanır halini de yapsalar ne güzel olur. Bazen okadar yalnız kalıyor ki insan langırt'da bile rakip bulamıyor. :):(

AKIRA bunu beğendi.
  4. AKIRA

AKIRA

91
    79
    106
    Tebrikler, sayenizde müthiş aydınlandım. Siteyi kim yaptıysa ileteyim değiştirsinler. Zira benim ki sadece bir ilan, birilerinin bilgi senfonisini konuşturup istemsizce gülümseyeceği bir ego bulvarı değil. Temperli cam, nam-ı diğer havalı cam. Kırıldığında tuz buz olan zarar vermeyen. Duşa kabinlerde de bu tarz camlar kullanılır. Her neyse.

Asr.Rh ; İşin imalat kısmı ile ilgili değil arkadaşlar. Alım - satım ve ek gelir kısmı ile ilgililer. Makinaya karşı oynama fikri müthiş olurdu, hatta devrim olurdu belki de. Ama bana ayrı bir mucitlik gibi görünüyor o kısım.

5. Makinaya karşı geçen sene Almanyada bir sanayi fuarında oynadım. Sanırım yeni yeni üretiliyor. Acaip zevkli. 5 farkla öndeyken ne yapıp edip tek farkla almıştı oyunu.:D
    Bu arada damperli olayına ben de istemsizce güldüm. Yalan yok.:)

Asr.Rh bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş