Yeni Marshall Code !

Bence tonda aşırı derecede bir sıkıntı yok. İphone ile entegre çalışabilmesine rapmen üzerin bir ekran koyma fikride çok güzel düşünülmüş. Özellikle şu bias head veya line 6 amplifi rezilliğindeki gibi aletin üzerine ekran koymayıp "iphoneu olan alsın o zaman kardeşim" diye bir kepazeliğe imza atmamışlar.

25W 1x10" 200 dolar
50W 1x12" 250 dolar fiyatı var.

Türkiye fiyatına hiç girmiyorum ama yurtdışı fiyatı özellikle 50W'lık 1x12" modeli için bence çok uygun. Marshall bu klasman içinde alır yürür bence bunla....

Bence tonda aşırı derecede bir sıkıntı yok. İphone ile entegre çalışabilmesine rapmen üzerin bir ekran koyma fikride çok güzel düşünülmüş. Özellikle şu bias head veya line 6 amplifi rezilliğindeki gibi aletin üzerine ekran koymayıp "iphoneu olan alsın o zaman kardeşim" diye bir kepazeliğe imza atmamışlar.

25W 1x10" 200 dolar
50W 1x12" 250 dolar fiyatı var.

Türkiye fiyatına hiç girmiyorum ama yurtdışı fiyatı özellikle 50W'lık 1x12" modeli için bence çok uygun. Marshall bu klasman içinde alır yürür bence bunla....
Hocam Türkiyede 400 dolar olur oda 1200 yapar yine güzel fiyat :\

Fiyatına göre başarılı ve kullanışlı gözüküyor roland, korg(vox), fender mustang, blackstar id gibi aletlere güzel bir alternatif gibi, canlsını görmek lazım :)

Bence modelleme konusunda hiçbir marka Line 6 seviyesine ulaşamıyor. Amplifi'den bahsetmiyorum genel olarak Line 6. Çünkü adamların direkt olarak işi bu, Marshall Blackstar gibi markalarım all tube amplileri güzeldir severiz ama bu işleri tam olarak beceremiyorlar gibi.
Diğer yandan tasarımı aşırı hoşuma gitti ama @tunckk Tunç abinin de dediği gibi tonlar çok da tatmin edici değil. Türkiye'de fiyatı da alır başını gider muhtemelen..

Valla adamda süper İngiliz aksanı var, önce bunu belirtelim :)

İkinci olarak da, 1.30 - 2.00 arasındaki drive biraz s2msonik olsa da 2.20 - 3.00 arasındaki clean ve 3.30 - 4.00 arasındaki high gain gayet güzel geldi bana. Zaten kalanını da izlemedim.

Bence tutar bu.

Modellemeden performans bekleyen kişiler zaten o işte yıllardır çalışan uzmanlaşmış firmaların ürünlerini tercih ederler line6, axe fx, kemper.. tech21... Marshall, fender ise kendi ürünlerindeki kaliteyi arttırmaya çalışşın bence. iki firmada da Asya üretimli serilerin tamamı rezalet .

Hoparlör konusunda bende yapılan tercihleri anlamsız buldum. Sonuçta madem bu gerçek bir gitar amfisi değil, bir modelleme cihazı o zaman neden line 6 gibi bir mid ve tiz sürücüsü eklememişler? Oldum olası aux in girişi koyup full range hoparlör koymayan firmalara uyuzum zaten.
Şimdi düşünün bu alete bir altyapı gönderiyorsunuz ve davullar hoparlör sebebiyle yan odada çalınıyormuş gibi geliyor ( ki bence gelecektir)
e ne anladık bu işten? Demolarda da genelde aynı tonun üstünden gitmişler, bakalım düzgün yapılmış bir kayıtla neler olabiliyor?

Asıl hikaye kabin simülasyonlu çıkış veriyor olması zaten böyle bir aletle kayıt yapacak adamında bunun önüne mikrofonu dayayacağını zannetmiyorum.

Yine de mg lere göre daha günü yakalamış bir duruşu var. Tasarım çok daha güzel. Bakalım burada fiyatı nasıl olacak?

10-18 yaş arasına hitap ediyor gibi hissettim neden bilmiyorum...bu tip aletlerde bekleyip gerçek kullanıcı videolarına bakmak gerek firmaların yaptığı videolar yanıltıcı...

10-18 yaş arasına hitap ediyor gibi hissettim neden bilmiyorum...bu tip aletlerde bekleyip gerçek kullanıcı videolarına bakmak gerek firmaların yaptığı videolar yanıltıcı...
Yaş değil de bütçe ve seviye olarak giriş seviyesi bir alet bana kalırsa. Zaten bu tarz modellemeli cihazları dediğiniz gibi ya o yaşlardaki ya da yeni başlayan insanlar daha çok tercih ediyor, en çok da bütçe sebebiyle. Daha az parayla daha çok çeşitlilik açısından.
Bu arada videoyu bilgisayara geçince bir kez daha tam olarak izledim, yukarıdaki meajıma ek olarak Blackstar, Vox gibi markaların modellemeli cihazları ile yarışır bence, fiyat da uygun olursa (ki 200-250 dolar çok iyi, Türkiye'de de 200 dolarlık model 800 civarı olursa) güzel bir seçenek olabilir.
Özellikle şu bias head veya line 6 amplifi rezilliğindeki gibi aletin üzerine ekran koymayıp "iphoneu olan alsın o zaman kardeşim" diye bir kepazeliğe imza atmamışlar.
Bu arada Bias'ı bilmem ama Amplifi android cihazlarla da kontrol edilebiliyor.

Geri