Decentra (Ex- Post Mortem)(Power, Progressive Metal)- Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda lichking23 tarafından 24 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. Yeni bir grup, yine bir başlık....
    Arkadaşlar artık canımıza tak etti, biz metalci adamız metal yapacaz diyerekten karar verdik ve Post Mortem'ı kurduk. Grubu şööle bir tanıtmak gerekirse:

Tayfun Erdal- Vokal
    Oytun Bahçekapılı- Gitar, Back Vokal
    Semih Yediyıldız- Bas
    Özgün Elpek- Gitar
    Kemal Hatipoğlu- Davul

Oytun ve Yalçın'ı Dirilesh grubundan tanıyabilirsiniz (Hemen açıkliyim Dirilesh'in dağılma bigi bir durumu söz konusu değildir.) Semih'i de Kehanet'ten bilenler vardır. Çok yakın zamanda konserlere başlıyacağız. Şu aralar cover ve beste repertuarımızı oluşturmaktayız.
    Saygılar, stay heavy...

2. inşallah iyi işlere imza atıcaz.haberlerimizi buradan takip edebilirsiniz...

3. Hayırlı olsun arkadaşlar inşallah iyi işlere imza atarsınız. Oytunla tanışmıştık sanırım Melatonin-TOBB-ETU şenlikleri münasebetinden dolayı yanlış hatırlamıyorsam. Yalnız konser verdiyseniz bilgilerini ya da kaydınız varsa bestenizi bir an önce koyun buraya derim. Aksi halde forumunuzu kapatacaklardır. Kolay gelsin.

4. Şu anda bir konser veya kayıt yok. Fakat haftya cuma (2 Şubat) Tobb Etü'de bir konser vereceğiz.

5. Hayırlı olsun,çok sevindim inşallah iyi bir yere gelirsiniz.başarılar dilerim. :wink:

6. çok teşekkürler..
    saygılar...

7. bahara hazır oluruz tam anlamıyla :D

8. Yok artık, oldu olacak 2009 falan deseydin :D

9. Baht

Baht

63
    37
    405
    1990'da İstanbul'da Postmortem adında bir death metal grubu kurmuştuk. İsmi duyunca o günler geldi aklıma. Başarılar...

10. başarılar diliyorum arkadaşlar kolay gelsin ...

11. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz arkadaşlar.

12. kolay gelsin :)
    konserde de başarılar..

13. saol canım. konseri iple çekıoruz...

14. Bu arada playlist hakkında biraz bilgi verirseniz iyi olur ;)

15. Beyler yolunuz açık olsun "Kasatura" adına başarılar :metalhead

16. Başarılar yolunuz açık olsun beyler...

17. isim süper kesin slayer yeğmuru vardır bu grupta:Dbaşarılar

18. dirilesh´teki heyecanınızı yeni gruba da taşıyacağınıza inanıyorum ve başarılar diliyorum, cuma günü işte olmazsam konserdeyim, görüşürüz...

19. megadeth,metallica,deep purple,black sabbath,kurban,iron maiden dan şarkılar war.bi tanesini söyliim :D metallica dan orion. :metalhead

20. Teşekkürler arkadaşlar, çalışıorz, repertuar hazırlıyoruz, sağlam geliyoruz benden sölemesi :D
    Cuma günü herkezi bekleriz konsere.

Bu Sayfayı Paylaş