Satılık Simurghfx - El Yapımı Analog Pedallar (yeni Resimler Eklendi)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda simurgh tarafından 5 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Merhaba, daha önceki ilanım uzun süre aktif olamadığımdan dolayı silinmiş, haliyle yorumlar da gitmiş. O nedenle tekrar ilan açıyorum, ilandaki pedalların hepsi satılan pedallardan, genellikle forum dışından satılıyor ancak forum üyelerinden alanlar da mevcut. İsimleri tam hatırlayamadığımdan ekleyemiyorum :( Pedal yapmak benim için hobi-iş karışımı olduğundan fazla aktif olamıyorum, Bundan sonra daha aktif olmaya çalışacağım, imzamda ve ilanda bana ve çalışmalarıma ulaşabileceğiniz linkler mevcut. İlanda olan pedallar dışında bir çok farklı pedal yapabiliyorum, ne istediğinizi söylemeniz yeterli :) İşçiliği merak eden arkadaşlar için pedalların iç görünümlerini de ekledim. Ayrıca pedal kutularının kozmetikleri size kalmış, nasıl isterseniz o şekilde yapmaya çalışırım. Tüm tavsiye ve eleştirilerinize açığım, iyi forumlar :) Kemal.

İsimlerin üzerine tıklayarak sayfalara ulaşabilirsiniz;
    Facebook
    Youtube
    Souncloud
    İnstagram

Klymene Drive (EQD - Talons baz alındı) - 150TL
    Alan arkadaş aynı drive dan 2 tane istediği için , A/B ve Master bypass olarak yaptım.

Kitharion Reverb - 260 TL

Belton reverb modülü bazlı bir reverb, üzerinde Volume, Mix, Reverb, Feedback, Damp ( Ton kontrolü-derinlik kontrolü) , Osilasyon swtichi (Açık olduğunda bir nevi shimmer etkisi alıyorsunuz) , Bright switch mevcut. Aynı reverb modülü üzerine tasarlanmış EQD Ghost Echo, Wample Faux Spring Reverb gibi pedallara göz atabilirsiniz. Videosunu yakın zamanda ekleyeceğim :)

Pedalın sahibinden gelen video, kontroller video açıklamasında mevcut :) Forum daha fazla medya eklememe izin vermediği için , linke tıklayarak videoya ulaşabilirsiniz :)
    SimurghFX - Ktiharion Reverb

[​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG]

Leviathan Delay - 140 TL
    (Deep blue Delay baz alındı) @MetalPose

[​IMG] [​IMG]

Medusa Chorus 160 TL (CE-2 baz alındı)

Apollo Boost 130 TL (Katana Boost baz alındı)

Styx Fuzz 170TL (Tone Machine baz alındı, octave up footswitch olarak eklendi ) @exalseffix

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

Eunomia EQ 140 TL (NE-2 EQ baz alındı)

[​IMG] [​IMG]

Tethys 100 TL (Pitch Pirate baz alındı) @rpm

Mr.Skull 200 TL (Diablo+ baz alındı)

British Plexi 130 TL (Plexi Drive baz alındı)

Euryale Drive 130 TL (TS808 baz alındı)

@straff
    [​IMG] [​IMG]

Footswitchler 50 TL -

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 7 Mayıs 2016
    gdo, brown, CrimsonKing ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Styx Fuzz elimden geçti (ilk sahibinden satın aldım, yaklaşık bir sene sonra pedalı satmak istediğimde pedalın ilk sahibi benden geri satın aldı :))
    simurgh pedal yapımı benim için hobi iş karışımı demiş yanıltmasın, işçilik butik pedal kalitesinde

crushhh, exalseffix ve simurgh bunu beğendi.
  3. straff

straff

1
    2
    56
    Işçilik ve özel ilgi ön planda. Şuanda euryale (#47) elimde ve kusursuz diyebilirim (y)

exalseffix ve simurgh bunu beğendi.
  4. Kitharion Reverb - 260 TL
    Belton reverb modülü bazlı bir reverb, üzerinde Volume, Mix, Reverb, Feedback, Damp ( Ton kontrolü-derinlik kontrolü) , Osilasyon swtichi (Açık olduğunda bir nevi shimmer etkisi alıyorsunuz) , Bright switch mevcut. Aynı reverb modülü üzerine tasarlanmış EQD Ghost Echo, Wample Faux Spring Reverb gibi pedallara göz atabilirsiniz. Videosunu yakın zamanda ekleyeceğim :)

Kitharion Nedir? diyenler için : Cithaeron - Wikipedia, the free encyclopedia
    Şuradan da pedal yapım sürecindeki gelişmeleri takip edebilirsiniz :
    SimurghFX (@simurghfx) • Instagram photos and videos
    El Yapımı AnalogPedallar
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ek olarak yakın zamanda yapabildiğim pedalların fiyat listesini yayınlayacağım, daha fazla videolu tanıtım olacak. Ayrıca test board yapıp Taksim-Tünel'deki bir mağazaya bırakmayı düşünüyorum, bu konudaki fikirlerinizi bekliyorum :)

@CrimsonKing ve @straff Çok teşekkürler :)

Son düzenleme: 5 Nisan 2016
    wolkN, exalseffix, guitar26 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. Bu da videosu; mesajı editleme süresi dolduğundan tekrar mesaj atmak durumunda kaldım :)

6. MR.skull pedalının demosu mevcut mu acaba? Görsel olarak Pedal tasarımlarınız çok güzel olmuş (y)

7. Maalesef şuanda yok, ancak bir kişiye yapacağım yakında, o pedalı forumdan bir kişiye satmıştım ancak forum ismini hatırlayamadım. Ayrıca teşekkürler, zamanla gelişiyor görsellik :)

8. Merhaba, isteğe göre bir çok ayrı pedal yapabilmeniz ilgimi çekti. Acaba seymour duncan vapot trail modeli bazında ve mxr analog chorus bazında yapabiliyor musunuz? Ayrıca pedallarınız baz aldığınız modellerin birebir aynısı mı? Bunlara göre ben de size sipariş vermeyi düşündüm. Kolaylıklar

9. Merhaba, dediğiniz 2 pedal da elimde yok maalesef, başka chorus pedalı düşünürseniz iletişime geçelim. Pedallar %90-%95 baz aldığım pedallarla benzerlik taşıyor, teşekkürler.

Bu Sayfayı Paylaş