Vox Vs Line 6

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda VictoriaILykia tarafından 10 Mart 2016 tarihinde açılan konu

Sizce hangisi

1. Vox stomplab 2g

4 oy
    66.7%
  2. Line 6 pocket pod

2 oy
    33.3%
  1. Merhaba arkadaşlar 2 senedir 200 liralık Cort marka bir amfi ye gitar çalıyorum. Gitarımı markası Jackson. Artık tonlar hoş gelmiyor. Gitarı bırakma noktasına geldim. Prosesör alıp efektleri tanımak istiyorum. Ama bu 2 prosesör arasında kaldım. VOX stomplab 2g de wah pedalı da var line 6 da yok küçücük bir bir şey ama tonları güzelmiş. Sizce hangisini almalıyım

2. Merhaba. Line 6 pocket pod bende vardı, ben beğenmedim şahsi olarak. Vox' un prosesörünü kullanmadım ama amfi versiyonu olan vt20 kullanıyorum. Amfi gayet iyi. Tarzını yazmamışsın ama amfi versiyonu ile hemen hemen her tarzda çalabilirsin. Modellemeli amfide deneyebilirsin. Ucuzundan bir blackstar id core 10 mesela. Ben daha yeni ikiyüze verdim bir arkadaşa. Gayet kullanışlı bir alet.

3. Yanıtın için teşekkür ederim. Tarzım daha çok metal soft Rock tarzı. Arada Blues da çalıyorum. Bir sorum daha olucak acaba gitarı prosesör e bağlayıp çıkışı amfi yerine kulaklıktan alsam olurmu. Amfi yi devre dışı bırakicam yani

4. Ben sana dinlediğim sanatçıları söyliyim istersen.
    Rammstein
    Guns n roses
    Bb king
    Moe joe
    Marilyn Manson
    Metallica
    Megadrath

5. Şu konuyu çok merak ediyorum. acaba gitarı prosesör e bağlayıp çıkışı amfi yerine kulaklıktan alsam olurmu. Amfi yi devre dışı bırakicam yani

6. Line 6' da oluyordu. Kulaklık çıkışı var. Vox' u bilmiyorum amfisinde var kulaklık girisi alette de vardır herhalde.

Bu Sayfayı Paylaş