Antisilence

tepkini göster karşılarına dikil, kafana da vursalar kesme sesini
sesini yükselt seslerini bastır, sesin kısılsada kesme sesini
baştakiler cebe indirdi parayı, sokaktaki adam aldı yine babayı
götürseler merkeze
rezil etseler herkese
relesritkis herkese
kesme sesini

hic sesleri cıkmaz oldu! dagıldılar mı öldüler mi ne oldu?

sanırım dağıldı bu grup.abi manyak bir gruptu.bass çılarını pek sevmezdim ama ii çalıyodu.vokalde turkiye ye gore ii denebilir ilk suffer hits albumunu almıştim.hoşuma gitti özellikle new world order sucks albumu dinlenmeli derim

evet gurubun dier elemanları gitarist ve bascı sütlü die bir gurup kurupaylin aslımın arkasında calıolarve gene gitarist ve bascı ve iki güzel arkadaşıyla beraber spitney beers die başka bir gurup kurup yollarına devam ediolar hatta bursad 2 konser verdiler yani halen etkin elemanları var

Bir bilgisi olan varmı grup hakkında birileri birşeyler yazsın !Başarılı bir gruptu ve acayip gazdılar ne oldu buharlaşıp uçmadılar ya bunlar!

Gerçi Rancıd arkadaşım sorumun cevabını çoktan vermiş teşekkürler!Rancıd ım benimmmmm:))
Hatta Rancıd neler yapıyor barı onuda sorayım epeydir dinlemedim bak şimdi canım çekti!:))p

bu erdem çok komik bi adam. zamanında en zayıf halkaya teketeke filan çıkmıştı. (o iki programda zaten mideme kramplar girmişti gülmekten) Zaten bi bunlar bi de radical noise. Hey gidi goca guruplar! ne üdüler ne oldular

bence çıtır çerez gibi eğlencelik bi gruptu. tamam çok aşmış sololar mükemmel davullar yoktu ama eğlenceliydi ya. hardcorela punkla işim olmaz hep melodi ararım ama bu grupta atlayıp zıplayasım geliyodu. zaten oldukça karma bi türdü her telden bişeyler vardı. güzeldi be bi kerede konserine gitmiştim keşke yine olabilseydi de yine gitseydik.

harikadır antisilince cosar kopartır hey gidi dagıldıklarınıda duydum.AMa artık herkes kendi yoluna hesabı dagıldılar galiba..Kesme sesinideki o pogolar bilmem sertti mertti canımız acıyodu ama deyiyodu.Belki ilerde yeniden felan kurulurlar?..Neme lazım..

anlattıklarına göre h2000 fest. de konser alanındakileri ortadan 2ye ayırıp(bir musa edasıyla)birbirlerine daldırtmış... bence bayaa iyi bir fikir :p bu arada grup hakkında yorum yapıcaksak bence pentagram dan sonraki türkiyenin en kaliteli grubuydular bu siteden bir kaç arkadaşla aynı fikiri paylaşıyorduk

her telden falan diyenler... suffer hits zaten cross over (böle mi yazılıyodu?) bi albümdü, maksadı buydu yani..
erdem şimdilerde organizatörlüğe soyundu ve çok güzel işler yapıyor. ayrıca antisilence, "bizim orda öle sizinki gibi diil şarkı sözleri gayet özgürce yazılıyo, küfür falan gırla.." diye atıp tutan yabancı uyruklu arkadaşlara verebileceğim en güzel cevap.. KESME SESİNİ!
hem illa öle olmalı demiyorum, içten nasıl geliyorsa kulağa öyle yansımalı..

Erdem'in anlattigina gore dagilma nedeni muzikal anlasmazliklar. En son eskiden cok saglam bir grup olan Nekropsy'nin bass ve davulcusunu katmislardi line-up'larina dagilmadan once. En azindan Erdem birlikte calistiklarini soylemisti. Severim adami, okuz gibi cd koleksyonu vardir, Therapy? manyagidir, bir daha evine bol cepli seyler giyip gitmeli. Uzun sure hammer muzikte calisiyordu. En son organizatorluge soyundugu da dogrudur.

Erdem şu anda RTN Promotions'ın ortağı. (hani şu tindersticks, Moonspell, Overkill ve Rock The Nations Open Air Festival'i yapan muazzam firma)

Ve evet, H2000'de 'Mainscream' şarkısında seyirciyi ikiye ayırıp birbirlerine daldırtmıştık aynı sahnede... Ne günlerdi onlar ya...

Antisilence'a gelince gayet iyi bir gruptu. Bir arkadaş yukarıda 'kalitesiz müzik' demiş, neye dayanarak niye demiş çözemedim. Neyse... Therapy?'e gelince hastasıyım ben de. Erdem'le ve diğer T? hastaları ile birlikte 17 Nisan'ı iple çekmekteyiz...

patton demiş ki:
Erdem şu anda RTN Promotions'ın ortağı. (hani şu tindersticks, Moonspell, Overkill ve Rock The Nations Open Air Festival'i yapan muazzam firma)

Ve evet, H2000'de 'Mainscream' şarkısında seyirciyi ikiye ayırıp birbirlerine daldırtmıştık aynı sahnede... Ne günlerdi onlar ya...

Antisilence'a gelince gayet iyi bir gruptu. Bir arkadaş yukarıda 'kalitesiz müzik' demiş, neye dayanarak niye demiş çözemedim. Neyse... Therapy?'e gelince hastasıyım ben de. Erdem'le ve diğer T? hastaları ile birlikte 17 Nisan'ı iple çekmekteyiz...

Erdem'le gecen gun konustum. Therapy? gelmez diyordu. Pek umutlu degildi. :twisted: Beni de Therapy?'e bulastirdi zamaninda. Lakin bu taraflarda pek dinleyen kalmadi. Albumlerini bile bulabilecegimden supheliyim birak konserde gormeyi. Keske Ist.'da olsam.

Evet Erdem hala umutlu değil ama merakla bekliyoruz 17 Nisan'ı bakalım...

Bu arada bu Cumartesi Erdem'le birlikte Bursa'da bir panelde birlikteyiz. Geyik olacak gibi gözüküyor, Bursa'ya yolu düşenleri bekleriz.

Ayrıntılar:
Panel: 2000'LERDE TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA ROCK

Konuşmacılar: Özgür Ögöz - Erdem Çapar
Yöneten: Eren Erdem
Tarih: 10 Nisan Cumartesi
Saat: 15.00
Yer: Zeppelin Rock Cafe (Bursa)

Geri