Satılık Prs S2 Custom 24 30th Anniversary Renk: Elephant Grey

'Elektro Gitarlar' forumunda solitude71 tarafından 13 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    3,200 TL
    Takasa:
    kapalı
    Hep yazmak istediğim bir laf vardır: ilan tamamen keyfi, satılırsa Ekim'e satılmazsa ... hah haa bu sefer aynen öyle. Aha yazıyorum:

İlan tamamen keyfidir yani satılmazsa canım o benim satılırsa da eyvallah, ne borcum var ne de araba filan alacam, koyacam parasını kenara .... ruh halim budur dostlar o yüzden ne fiyata yorum yapın, ne kıstırdık kuytuda ucuzlatabilir miyiz diye kendiniz yorun !! Hele mazallah takasa hiç gelmeyin - elinizde sıfırı 8-9 bin TL ve üzeri ve gerçekten bulumayacak gitarlar varsa beeeeeelki düşünürüm, yani Suhr, Vigier, Musicman, bazı ESP'ler vb. Ibanez RG filan diyen olursa soğurum ondan.

S2 Custom 24 30th Ann Elephant Grey Elektro Gitar Elektro Gitarlar PRS - Paul Reed Smith C4T3A1_EY
    PRS S2 30th Anniversary Custom 24

Video'lar temsili, bendeki renk linkteki Elephant Grey denen gri. Her zamanki gibi sıfırdan farksız, toz zerresi, ya da kılcal çizik bulana bedava veririm o derece. Zaten 30th yıldönümü modeli olduğu için tahmin edeceğiniz gibi üretm yılı da 2015. Satma sebebim dedim ya tamamen keyfi ... öncelikle evdeki 4. gitar ve biraz küçülüp sonra yeni yatırımlara gitmeyi düşünecem. İkincisi de üzerindeki manyetiklere ve tonuna tam ısınamadım, yani asla kötü değil ama nedense ben biraz daha EMG'ci bir adamım sanki, bu klasik rock gürlemesi belki de elimdeki ekipmana uymadı bilemedim yani bir türlü Eclipse'i brakıp uzun uzun bunu çalasım gelmiyor. Ha bu kötü mü demek, PRS'e kötü diyen gitardan anlamıyordur.

Bu arada PRS S2 bu dikkat çekerim ... SE değil S2. Bu sanırım forumda yazıldı, bilmeyenler için ... S2 yine Amerikan ve Maryland fabrikada üretiliyor, sadece bazı üretim süreçleri seri üretim ve tahminimce ortak parça ve malzeme kullanımı ile biraz daha ucuz bir seri. Normal PRS'lerin yarı fiyatı ama SE'lerin de iki katı. Benim gözlemim ve yorumum kalite olarak PRS 100 ise ve SE serisi de 40-50 ise bunlar 90 endeks gibi bir yere oturur.

Alıcı olursa whatsapp'ten resim vb gönderirim, çekmeye fırsatım olunca buraya da koyarım ama dediğim gibi kozmetik olarak 100/100. Case yok ama PRS orjinal kılıf çantası var.

2. Tam benlik bir gitarmış doğrusu...Hatta üzerinde soapbar p90'lar olsa daha da çok severdim herhalde...
    İyi satışlar dilerim.:)

solitude71 bunu beğendi.
  3. Kurlar düşünce sıfır fiyat çok az gevşemiş. Normalde kura göre in-çık yapmam ama biraz düşeyim göz göre göre de şişik olmasın fiyat. 3,700 TL yaptım.

uvidinli, Grundar ve taka bunu beğendi.
  4. IMG_4153.JPG IMG_4154.JPG

Ozzfish ve DaggerStroke bunu beğendi.
  5. IMG_4157.JPG IMG_4158.JPG

Ozzfish bunu beğendi.
  6. 11 Eylül Pazar yani bayrama kadar parası ödenip teslim alınmak üzere - yani söz kesişelim de bayram arkası bakarız değil - önümüzdeki 5 günde hesabı kapatarak almak isteyen olursa fiyat geçici olarak 3,400 TL.
    Yanında bir set de Elixir tel hediye. 11 Eylül gecesi bu teklif sona erecektir. Dediğim gibi süre söz kesişmek için değil fiilien ve bizzat alışverişin bitmesi üzerinedir. Teşekkürler.

7. Almak istediğim başka bir şey var, ona kolaylık olması açısından bir süre fiyatı indirdim .... 3,200 TL.