What's Eaiting Gilbert Grape / Gilbert Ne Yiyor

ya o kadar baktım bu film hakkında bi başlık göremedim bende açayım dedim varsa şimdiden kusura kalmayın...

Lasse Hallström taraından yönetilen
Peter Hedges tarafından yazılan
başrollerinde
Jonhhy Depp
Juliette Lewis
Leonardo Di Caprio nun oynadıkları çok ii bi filmdir kendisi

johnny depp herzamanki gibi çok ii ama bu film genelde leonardo di caprioyla akıllarda kalıo çünkü oynadığı rol ve bu rolde gösterdiği performans takdire şayandır...

şimdilik böle bi başlayayımda hatırlayanlar yazdfıkça filmle ilgili şeylerde gelir artık...

leonardo ne kadar iyi karakter oyuncusu olduğunu zamanında bu filmle, ve the basketball diaries le göstermişti...ama bir 'titanic' filmiyle dünya çapında ne yazık ki çoğu kişi için hala üzerinden atamadığı bir imajı oldu...neyse ki sonra bu alemlerin kralı Scorsese ile takılmaya başlayıp doğru roller seçince artık hakettiği gibi görülmeye başlandı...

exquerro demiş ki:
bende uzun zamandır bu filmi arıyorum ..internette bulamadım..nasıl bulabilirim arkadaşlar bu filmi..adıını forumda görünce pek bi heyecanlandım...
:arrow: Filmin su siralar Dvd ve Vcd'si piyasaya suruldu, yani Turkiye'deki bu tur seyler satan magazalarda bulabilirsin.(Kiralamak, satin almak sana kalmis = )

ve nihayet..filmi edindim..ben bu leonardoyu hiç dikkate almamıştım.sonra kanlı elmastaki oyunculuğunu çok beğenmiştim..Hele bu filmde döktürmüş valla o genç yaşına rağmen..
filmin öyle çok özel bi konusu yok..bazen TRT2'de falan bu tarz filmler yayınlıyolar..ama yinede güzel filmmiş..

Geri