Satılık Epiphone Les Paul Custom Pro (alphine White)

'Elektro Gitarlar' forumunda E.Ozturk tarafından 15 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Aydın
    Fiyat:
    1150
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba arkadaşlar.Yeni gitar aldığımı için elden çıkartıyorum.2 yıl düzenli sahneden kullandım hiç bir sorun çıkartmadı ve tonları bu fiyat aralığında ki gitarlar için gayet iyi.Gitarda manyetik ve köprü kısmında boya sökülmeleri vardır.Birde gövdenin alt kısmında ufak bir boya sökülmesi vardır.Bunlar dışında gitar sağlamdır.Düzenli bakımını yaptım.Tonu etkileyecek bir problem yoktur.
    Bilmeyen arkadaşlar için single coil özelliği vardır.İstediğiniz zaman maneytikleri single a çevirebiliyorsunuz.benim çok işime yaradı.
    Alacak arkadaşın çok memnun kalacağına eminim.
    Telefondan ulaşırsanız daha iyi olur
    0506 406 31 43 _MG_1094.JPG _MG_1094.JPG _MG_1099.JPG _MG_1102.JPG _MG_1105.JPG _MG_1107.JPG _MG_1109.JPG _MG_1110.JPG _MG_1112.JPG _MG_1116.JPG _MG_1094.JPG

sizofren85 bunu beğendi.
  2. Yazmayı unutmuşum takas düşünmüyorum arkadaşlar.

3. Yanlış anlamayın fakat şuanda Kadıköy Do-Re'de peşin fiyata 1600-TL hatta sıkı pazarlıkla dahada inerler ki 1500-TL'ye ay sonunda almayı planlıyorum. Fiyatı biraz yüksek geldi o sebeple yanlış anlamayın sakın. İyi satışlar.

4. Çok pardon Cangöz olcak tı özür diliyorum. İyi satışlar tekrar yanlış anlamyın söylediklerim için amacım satışı baltalamak değildi. İyi alışverişler tekrar :)

5. Hayır yanlış anlamadım teşekkürler :) bu arada fiyat 1200

Bu Sayfayı Paylaş