Cherub Gb2i Iphone/ipad Için Gitar Arayüzü

#1
Arkadaşlar merhaba,

İphone 5s telefonumda kullanmak üzere cherub GB2İ gitar arayüzünü satın aldım. Telefona Jamup, amplitube ve ampkit uygulamalarının hepsini yükledim ve tek tek denedim fakat hiç birinde ses çıkışı alamadım. Aleti, kulaklık girişinden telefona bağladım, gitar girişine gitarı taktım, kulaklık girişine de telefonun kulaklığını taktım fakat bir türlü ses alamıyorum sorun ne olabilir sizce? Yardımlarınızı bekliyorum.
 
#2
image.png
Aynı aleti bende kullanıyorum ve jamupta ayarlarım şu şekilde
Programlar Arasında En iyisi jamup tır bence full amfi ve efektler şu sıra 129 liradan 89 liraya düştü tavsiye ederim bias ek paketide var ama çok şart değil amfiler arasında en iyisi bence orange lar
iPad
Apogee
Blueboard bu şekilde çok güzel şeyler çıkıyor ortaya (y)
 
#3
Ayarları sizin gösterdiğiniz şekilde yapınca ses alamıyorum ancak output selector'u speaker'a çevirdiğimde ses geliyor aletten, orda da şöyle bir sıkıntı oluyor evin içindeki konuşmaları vs. duyuyorum. Alet sesleri telefonun speaker'ından alıyormuş gibi geliyor sanırım bir terslik var benimkinde ancak anlamadım bi türlü. Garageband, amplitube ve Ampkit uygulamalarından ise hiç bir şekilde ses alamadım.
 
#4
Bunun sebebi sanırım cherub dan telefon algılamadığı için mikrofondan ses alıp hoparlöre veriyor mydukkandan aldıysan durumu belirt değiştirirler mutlaka başka bi apple cihaz bulabilirsen birde onda deneyebilirsin
 
#7
Siz ayarlarınızı paylaşabilir misiniz bir de? Ben de kullanıyorum aynından, bir sıkıntı yok bende. Bir de jakın tam oturduğundan eminsiniz değil mi?
 

Üst