Murat Çekem & Mercury

Selam ...

Mercury grubundan istenen şarkılar bende mevcut.. Bana adres vermeniz yeterli hemen gönderebilirim..

Luca/ bana mp3'ü göndereceğim adresini vermeni rica..

Jade Ecem üstad, yardım onlardan ben de istiyorum... kaseti keklik gibi zamanında birine hediye ettim.. şimdi ellerim bomboş... help mi...

Re: HELP ME!

LUCA7 demiş ki:
arkadaşlar gruptan 1inize alel acele bir mail attım snrm ama herkesden ricam elinde korku yakamdan düşmüyor isimli şarkının mp3 formatı varsa benmle irtibat kurması.senelerdir aradım bulamadım.evet belki bazınız alay edeceksiniz ama gerçek bu:( ki askerden dönücem yaknda amahala o şarkıyı istiyorum.

arkadasim istedigin parca bende var ozel mesajla Yolluyorum ;)

arkadaşlar zahmet olmayacaksa "korku yakamdan düşmüyor"u benim mailime de atarsanız çooook sevinirim..( [email protected] )..

bu şarkı klibiyle filan çok güzeldi, çıktığı yıllarda acayip etkilenmiştim..hala melodisi aklımda, galiba klibi de Beyoğlu ve civarında çekilmişti..bu arada batuhan'ı ilk Galatasaray Lisesinin önündeki bi konserde krem rengi bir Les Paul çalarken görmüştüm..hatta önce arkadan kız sanmıştım..babasının grubu Blue Blues Band ile çalmıştı..Hatta Yavuz Çetin, Kerim Çaplı'da vardı ki bu konserin etkisi geçecek gibi değil..

Mercury grubu arkadaşlar Volkan Başaran ve Murat Çekemin kurdugu bi gruptur 92 yılıydı sanırım Volkan Başaran amerikaya gidince yolları ayrılmıştır...Volkan Başaran Amerikada müzik çalışmalarına devamedim 90lı yılların sonunda türkiyeye gelip emre altug yaşar gibi pop ve rock sanatçılarının albümlerinde akustik ve elektro gitarlar çalmıştır ve 2000 li yıllarda çogu rock grubunun müzik prodüktörlügünü ve albümlerinde git<arlarını çalmıştır 2003 yılında teomanın kupa kızı sinek valesi albümününde prodüktörlügü ve tüm gitar bass ve klavye çalımları düzenlemeleri kensinie aittir o zamandan sonra nev gibi rock sanatçıların albümlerinde katkıları olmuş ve son 6 yıldır teomanla gerek sahnede gerek albüm kayıtlarında çalışmaktadır kendisi kısacası müzik prodüktörlügü yapmaktadır aslında kendisini anlatmaya bi mesaj yetmez ama merak eden arkadaşlar varsa resmi web sitesi www.volkanbasaran.com sitesini inceleyebilirler arkadaşlar... murat çekemle ilgili pek bilgim yok ama oda sanırım müzig devam ediyor bırkamadı yani...

Geri