Satılık Esp Edwards E-fr-140gt/ba | Made In Japan

'Elektro Gitarlar' forumunda Dragonchaser tarafından 20 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Takasa:
    açık
    Sıfırdan farksızdır. Orjinal ESP gigbag ile birlikte vereceğim.

Kısaca söylemek gerekirse şu ana kadar kullandığım en rahat ve versatil birkaç aletten biridir. Sap profili Jackson Soloist USA ile benzerdir; gayet hızlı ve inanılmaz rahat bir klavyesi var. Oldukça fazla detayı var ondan tek tek yazmak istemiyorum. İlgilenen arkadaşlar Kadıköy'deki atölyemde deneyerek görebilirler.

Fiyata gelecek olursak Japonya satış fiyatı olan 140.000 Yen (4.000 TL) 'in altına vereceğim. Ancak siz dışarıdan alırsanız yaklaşık 150$ yol ve %18 KDV'yi bunun yanında bekleme süresi, gümrük işleri vs. gibi işlerde cabası olacak. Kısacası maliyeti size 5500-6000 TL'ye yaklaşacaktır.. Fiyatım Japon ESP için uygun bir fiyat kesinlikle..

FİYAT: 3600 TL

Detaylar:

ESP | EDWARDS | E-FR-140GT/BA

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 22 Temmuz 2016
    phanomania, AykanKK, J-P ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  2. Oooof off!...
    Dilim tutuldu gerçekten Emre kardeşim...
    Hayırlı satışlar dilerim...

Dragonchaser bunu beğendi.
  3. Sanat eseri yav.

Dragonchaser bunu beğendi.
  4. Abi bana açık açık söyle forumdaki soloist sl1 esp nv ve senin gitar arasında kaldım ama gitar mükemmel yani aldığıma değer mi soloist den vazgeçtiğime?

5. Gel dene dostum, benim fikrim açık ama yönlendirmek de istemem seni. Ama fiyat/performans olarak ben bu aletin diğerlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum, tabii bu subjektif bir yorum ;)

Utku Erdem Sarp bunu beğendi.
  6. An itibariyle Japonya'dan direkt gidip elden alsanız 4300 TL civarı olmuş alet.

İlk doğru düzgün teklif yapana verme niyetindeyim aleti :nailbiting:

Bu Sayfayı Paylaş