Floyd Rose Nut Sorunu

Ben galiba anladım durumu:ROFLMAO: Afedersinde ben salağım bu aralar, kusura bakma:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Gardaş senin string holder nerede? Delikleri kabak gibi çıkıyor. Bunu takmadan nutu sıkmaya çalışırsan tutmaz tabi, ah be gardaşım ah:LOL::LOL:

fff.jpg

Estağfurullah abi :) Abi haklısınız evet ama benim kendi gitarım Dk2 de de holder yok fakat sorun da yok :)
İyi hoşta; dk2 ile cortun sap kesim profillerinin aynı olduğu kanıya nasıl varıyorsun:) Belki bir daha açılı? Ölçülerinin eşit olduğunu teyhid ettin mi:)
Hadi onu da geçtim, bu string tree denen demir parçasının know how'ını araştırma yolu açıldı bana, dediğin gibi onsuz da nutları sıkabiliyormuşuz keza. Kendin tellerin havada olduğunu zaten fotoğraf ile akladın. Benim dediğim aparatı bul bir yerden dene, olmazsa artık sapı dibinden keseriz:ROFLMAO:

Son düzenleme:
String tree den kaynaklanabileceğini düşünmüyorum bu durumun. Son attığın fotolarda nut ağacın yuvasına tam oturmamış gözüküyor. Pulları sıktığında çalarken vida yerlerini zorlayıp hareket ediyor olmasın?

İyi hoşta; dk2 ile cortun sap kesim profillerinin aynı olduğu kanıya nasıl varıyorsun:) Belki bir daha açılı? Ölçülerinin eşit olduğunu teyhid ettin mi:)
Hadi onu da geçtim, bu string tree denen demir parçasının know how'ını araştırma yolu açıldı bana, dediğin gibi onsuz da nutları sıkabiliyormuşuz keza. Kendin tellerin havada olduğunu zaten fotoğraf ile akladın. Benim dediğim aparatı bul bir yerden dene, olmazsa artık sapı dibinden keseriz:ROFLMAO:
onunla da deneyeyim :)

Geri