Satılık Cort Earth Custom El Yapimi (full Masif, Deluxe Hardcase Ile)

'Akustik & Klasik Gitarlar ve Aksesuarları' forumunda rastansaga tarafından 21 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2400TL
    Takasa:
    kapalı
    Cortun ilk seri Kore luthier atolyesinde tamamen el yapimi olarak uretilen Limited Edition akustik gitar. Yeterli kar elde edilemediginden soz konusu atolye son 5 yildan beri dagitilmis ve oradaki ustalar dagilmis oldugundan bu gitarlara ulasmak artik cok zor ve giderek kiymetleniyor.

Gitar sifir ayarinda degil sifirdir. Cok az denenmistir (calinmis bile diyemiyorum). Su an dolasan Endonezya mali gitarlarla lutfen karsilastirmayin. Hem kayitta hem canli olarak Profesyonellerin rahatlikla kullanabilecegi bir gitardir.

Istanbul ici deneyerek alabilirsiniz. Simdiden hayirli olsun.

Tumu masif ve ozel secim agaclardan olusan sanat eseri gitarin ozellikleri:

On kapak: Masif Master AAAA grade solid Engelmann spruce
    Arka ve Yanlar: Masif Indian rosewood
    Sap: Tek parca Mahogany
    Klavye: Ebony
    Kulaklarlar: Grover Super Rotomatic gold tuners
    Esikler: Kemik (Bone) nut and saddle
    Abalone soundhole rosette
    Scooped Bridge with pearl eye bridge Ebony pins
    1.jpg 4.jpg 5.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 13.jpg 15.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 25.jpg 26.jpg 28.jpg 30.jpg 33.jpg 34.jpg

Son düzenleme: 21 Mart 2016
    uvidinli ve Kutay_ bunu beğendi.
  2. Fiyat 2400TL olmustur.

3. Gargi

Gargi

16
    12
    106
    hardcase tek olarak satmayı düşünürseniz, fiyatı nedir ?

4. Beraber satmak istiyorum, ikisi birbirini tamamliyor. Gitara sahip olan case e de olursa daha sevinirim.

5. Hayırlısı olsun, iyi satışlar dilerim.:)
    Bu seriden olanlar muhteşem gitarlardır ve gittikçe daha az bulunur olacaklardır.
    Ben Taylor ve Martin baktıktan sonra Kıvılcım'da bu gitarın tek boynuzlu (single cutaway) olanını 2. el almıştım.
    Daha sonra da forumda takaslamıştım.
    Sonunda malum sitede tesadüfen rastladım : 1 yıl içinde 6-7 kez el değiştirmiş, hard-case'i ayrı satılmış ve gitar perişan olmuş.
    Bir mecburiyetiniz yoksa, satmamanızı tavsiye edebilir miyim?
    Elden çıkardıktan sonra, emin olun insan özlemle arıyor ve bir daha da bu kondüsyonda olanını bulabilmek neredeyse imkansız.

6. Merhaba, case içinde fishman klavuzu var, gitar üzerinde elektronik var mı?

İstanbulda neredesiniz? İyi satışlar.

7. Istanbul Maltepe, gitarda elektronik yok ancak sahne ve kayitta elektronikli olanini da kullanmistim. Her iki durumda da bu gitardan mikrofonla daha iyi performans aldim.

Bu Sayfayı Paylaş