Izmir'de Çalıntı Erkan Sızarlar Yapımı Bass Gitar

'Haberler & Etkinlikler' forumunda garett tarafından 22 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba arkadaşlar.

Bugün İzmir'de abimin grup arkadaşı Özgür Ercan'a ait Erkan Sızarlar yapımı bass gitarı çalındı. Kendisinin facebook iletisi ve gitarın resimleri aşağıdadır. Karşılaşırsanız bana ya da kendisine bilgi verirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

"Erkan Sızarlar yapımı 06-060 seri numaralı akçaağaç bas gitarım çalınmıştır görenler lütfen bana bildirsinler."

FB_IMG_1458677221254.jpg FB_IMG_1458677218160.jpg FB_IMG_1458677215436.jpg FB_IMG_1458677211748.jpg

2. Geçmiş olsun :(

garett bunu beğendi.
  3. Hocam geçmiş olsun. Yarın ilk iş bi Trigon'a, yanındaki müzik markete ve diğer 2.el satan mağazalara bi haber bırakmanızda fayda var henüz yapmadıysanız. Dikkat çekici farklı bir gitar. Öyle bi durumda gözden kaçmaz diye düşünüyorum. Eğer imkan varsa 2.el satan stüdyolara da birer fotoğraf bırakırsanız iyi olur.. Umarım en kısa zamanda bulursunuz.

mertay ve garett bunu beğendi.
  4. Teşekkürler arkadaşlar. O mağazaların hepsi tanıdık. Gitarı da biliyorlardır muhtemelen. Gerektiği şekilde bilgilendirilirler kesinlikle.

oldiesngoldies bunu beğendi.
  5. Geçmiş olsun. Kısa zamanda bulunur umarım. Başlığa "İzmir'de" gibi bir ekleme yap istersen. İzmir'den forumdaşların da dikkatini çeksin, bir ihtimal denk gelirler, haberleri olsun.

garett bunu beğendi.
  6. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

895
    1,300
    9,255
    Geçmiş olsun dileklerimi sunuyor ve konuyu bir süreliğine "sabit"liyorum...

Sevgiler ve saygılar...

berdin123, HmzGkgz, garett ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Arkadaşlar gitar bulundu. İlginize teşekkür ederim.

8. Hocam affınıza sığınarak nasıl çalınmış ce bulunmuş bir anlatırmısınız? Ona göre dilkat etme yöntemlerimize biri daha eklensin.

inhumanform, O.2., asgard218 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  9. Olay bir dalgınlık sonucu gerçekleşmiş. Arkadaş gitarı metro treninde unutmuş. Ardından hemen yetkililerle iletisime geçmiş fakat gitar yok denilince bulan kişinin gitarı teslim etmek yerine kendi götürdüğünü anlamış. Daha sonra facebookta resimleri görünce iletisime geçmiş. Teslim ederken de teslim etmeye güvenemedigini söylemiş.

Bu Sayfayı Paylaş