Satılık Dunlop Mxr Jh2s Jimi Hendrix System Classic Fuzz

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda Grundar tarafından 23 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Fiyat:
    260 TL
    Takasa:
    kapalı
    Sevgili Arkadaşlar,

Tertemiz durumda olan ve sadece bir kaç defa denemek üzere kullandığım Dunlop MXR JH2S Jimi Hendrix System Classic Fuzz pedalımı satıyorum...Halihazırda Fulltone 69 Mkii kullanıyorum ve yakında bir sürpriz daha yapacağım bu kadar üşengeç olmasam çoktan satışa çıkartmış olurdum...Yanılmıyorsam bu pedal artık üretilmiyor, genelde aranan Germanium transistörlere sahiptir...Sevgili @doyle35 den satın almıştım, eğer yanlış/eksik bir bilgi veriyorsam, düzeltirse çok sevinirim...

Yanılmıyorsam, USA ikinci el fiyatının altına satıyorum...Dunlop MXR JH2S Jimi Hendrix System Classic Fuzz Effect Pedal | Reverb bendeki pedalın durumu "Mint", neredeyse kullanılmadı...

Fiyat: 320 TL --> 300 TL --> 280 TL --> 260 TL

Pedalın kendi fotolarını ekliyorum...Birçok fuzz pedalı gibi, ters polarite ile çalıştığını ve fotolarda üretici firmanın açıkladığı üzere ayrı bir adaptörü olmadığını hatırlatıyorum...Konudan bağımsız olacak ama zaten fuzz pedallarının pille çalıştırılması tercih edilir...

IMG_0349.JPG IMG_0350.JPG
    IMG_0346.JPG
    IMG_0352.JPG

Sevgiler ve saygılar...

Son düzenleme: 16 Mayıs 2016
    oldiesngoldies ve andysat bunu beğendi.
  2. Analogman mi ?

Grundar bunu beğendi.
  3. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    :cautious: hhhmmm, kendimi çıplak hissettim, ne oluyor, izleniyor muyum? :shifty:

:D

Şaka bir yana, kocaman bir "EVET" :sneaky: , sürpriz etkisi kayboldu ama niyeti bozdum ve altınları da bozdurdum, geliyor bir NKT275 WhiteDot :shame: ...GAS'ı durdurmanın müthiş bir yolunu buldum :android:, onu uyguluyorum, elimdeki paranın hepsi ile ekipman alıyorum, para kalmayınca GAS bitecek :coffee:...Doğru yoldayım değil mi? :facepalm:

OsmanBurak ve delfin müzik bunu beğendi.
  4. GAS'a son vermek istiyorsan paranı tüketme, elindeki silahı kullan. Kendini banla. :D

oldiesngoldies, CAJEMIR ve Grundar bunu beğendi.
  5. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    GAS'a son vermek istiyor gibi duruyor muyum? :confused::banghead: Daha radikal çözümler de üretebilirim ama nafile işte GAS kanımı emmeye :vamp: devam edecek gibi duruyor...

OsmanBurak ve devastator bunu beğendi.
  6. GAS anatomisi:
    1. Lise yılları ve forumu keşfetme = imparatorluğun kuruluşu.
    2. Üniversite yılları = İstanbul'un fethi
    3. Evlilik = Sokollu Mehmed Paşa'nın ölümü.
    4. Bebek = Karlofça antlaşması.
    5. Çocuğun masraflarının artışı, okula başlaması = ikinci meşrutiyet

7. Galiba kadınların bu forumu hiç okumadığı varsayımı üzerinden hareket ediliyor. Ben olsam buna güvenmezdim, dünyanın bin bir türlü hali var:D

8. diabolique

diabolique Forum Yöneticisi

1,415
    793
    2,705
    Kadinlar okuyunca vaka-i vakvakiye oluyor zaten

9. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Arkadaşlar,

Fiyatı 300TL yapıyorum...

10. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Fiyatı 280 TL yapıyorum, bundan sonra da satılmazsa, sanırım benimle kalmaya devam edecek...

11. Grundar

Grundar Forum Yöneticisi

889
    1,292
    9,255
    Fiyat 260 TL e inmiştir...

Bu Sayfayı Paylaş