Özgür Çevik

Artık Müzik zamanı deyip kolları sıvadı ve Albüm öncesi konserlerine başladı... Başarılı olarak gecen Ankara ve İzmir konserlerinden sonra İstanbul sınavına hazırlanıyor. 10 şubat 2007 saat:20.30 Kadıköy halk egitim merkezinde SOFT/ROCK konseri verecek olan müzisyen

özgür buraya bakar mı bilmem ama bu çocuktan iyi iş çıkar diyor içimden bir ses.

iyi birşey yapsın artık akademiden biri:)

dinler mi bilmem ama" taviz verme barış, müziğine tecavüz ettirme":)

başarılar

Soft rock konseri demek.. Çok enteresan geliyor kulağa, gidenler dinleyenler gerçekten ciddi yorumlarını yapsınlar, çünkü kendisini çok beğeniyorum ama soft rock da beklemiyordum yani! Sevindim, akademi yıldızları dökülseler artık piyasaya!

Bir ara Özgür Çevik başlığı vardı, yine mi :?: :roll: arkadaşım bu bölüm albümü olupta, açılan başlıkları kapsıyor, bir sabır albümü çıktıktan sonra başlık açarsın

Bulunla ilgili bir kural şart değil, ''Türk Rock'' bölümünü incele albümü olmayan birine başlık açılmış mı :?: bütün sayfalarına bak bulursan linkini ver :)

P

pelikan

Profesyonel olmak için albüm çıkartmak şart değil ki.. Burada başlığı olması için müzisyen olması yetmeli bence.

kurallarda yoksa birşey diyemeyiz.

benim bildiğim kadarıyla sabitte kalmak içinde grup elemanlarının yazması lazım ama elemanların yazmadığı bir sürü başlık var sabitte.

neyse mod.lar gerekeni yapacaktır.

özgür topicinin ilk tartışması.buyrunuz:)

deryakulahci demiş ki:
Bulunla ilgili bir kural şart değil, ''Türk Rock'' bölümünü incele albümü olmayan birine başlık açılmış mı :?: bütün sayfalarına bak bulursan linkini ver :)
sen bu forumun nesisin yani moderatörler birşey dememiş çok biliyorsun heralde.

panik_431 demiş ki:
deryakulahci demiş ki:
sen bu forumun nesisin yani moderatörler birşey dememiş çok biliyorsun heralde.
''Mod'' felan değilim ama iki yıldır bu sitedeyim e artık bileyeyim yani :)

ya oturup amatörlüğün profosyonelliğin ne olduğunu mu tartışacaksınız ?
Başlık ne olursa olsun Özgür Çevik değil midir?E o zaman ondan devam etsek..

P

pelikan

Tuhaf bir kural, demek albümü olmyanlar amatör sayılıyor bu sitede. Her neyse.. Sesi çok güzel, yorumu da. Konserleri devam ediyor. Beste yapıyor, söz yazıyor. Yetenekli yani.