Satılık Bogner Shiva 1x12 Combo

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda Ali_Barut tarafından 29 Mart 2016 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  7500 TL
  Takasa:
  açık
  EL34 tüplü, 3 kanallı (Clean, Drive, Boost) sıfırdan farksız Bogner Shiva 1x12 Combo ampli. Kanal seçme pedalı ile birlikte.

  Dünyanın en ünlü ve en saygın butik ampli markalarından Bogner'i zaten bilen bilir.

  Bu meşhur amplinin Clean kanalı Fender Twin'lerin parlaklığına sahiptir, Drive kanalının karakteri ise modifiye bir Marshall JCM 800'e benzetilir. Sadece yeni modellerde bulunan SHIFT ve BRIGHT seçenekleri ile tonu daha da değiştirip daha modern veya daha klasik bir drive tonu elde edebilirsiniz.

  Amplinin her şeyinden çok memnun olmama rağmen diğer işlerimin yoğunluğundan dolayı ÇOK az kullanabildim. Ampliyi toplamda 10 saatten az çalmışımdır. Benim evimde durduğu sürede bir mağazada beklese kesinlikle daha çok çalınırdı.

  Amplinin üzerinde en ufak bir çizik bile yok. Kozmetik ve işlevsel olarak sıfırdan tamamen farksız. Evime getirilmesi dışında bir yerden bir yere bile taşınmadı.

  Bu butik ampli Türkiye'de çok az sayıda bulunmaktadır. Bildiğim kadarıyla benimle beraber 3-4 kişide var ve eskiden Bogner getirten müzik dükkânları artık Türkiye'ye Bogner getirtmiyor. Kendiniz Amerika'dan sipariş verirseniz bu ampliyi Amerika'dan getirtmenin fiyatı şu andaki vergiler ve gümrük ödemeleriyle birlikte 15.000 TL'ye yakın olacaktır.

  Akustik veya elektrik gitarlarla kısmi takas düşünebilirim.

  Sorularınız varsa mesaj atabilirsiniz, özelden telefon numaramı yollayabilirim. Ciddi alıcılar Bostancı'daki evime gelip ampliyi deneyebilir.

  Bol müzikli günler,

  http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-1x12-combo-sifirdan-farksiz-243673382/detay/ 20151112_110807247_iOS.jpg
   

  Ekli dosyalar:

  Son düzenleme: 17 Haziran 2016
  sygns, uvidinli, Megadeth79 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
 2. Selamlar. Çok güzel bir gitar ama bende onun hemen hemen muadili bir Takamine var.
  Hemen hemen kafa kafaya bir takas olacaksa Martin D serisi şu anda aradığım tek seri.
  Onun dışında kısmi takas olacaksa amfinin değerinin aşağı yukarı yarı fiyatı değerinde, satılabilir bir gitarla takas yapıp, kalanını nakit olarak almaya sıcak bakabilirim şu anda.
   

Bu Sayfayı Paylaş