Cüneyt Ergun

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda ozgurv tarafından 1 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. Günlerdir dinlediğim bir sesi paylaşmak istedim sizlerle Cüneyt Ergün, şarkılar amatörce ve evde yapılmış kayıtlar , yeni düzenlemeleriyle çok daha iyi olacaklarına inanıyorum. Şarkılarının söz ve müziklerini kendi yapıyor cüneyt, sizlerin görüşlerini almaktan mutluluk duyarız yorumlarınızı bekliyoruz :D

http://rapidshare.com/files/14239380/Cueneyt_Ergun_KELEBEK.mp3.html

Kelebek
    söz/müzik: cüneyt ergün
    aranje: johannes hodja

2. Şarkıların yeni düzenlemesinden sonraki halinide görmek lazım ama şarkı hiçde fena değil.

3. Aslında ben bu hallerinide beğeniyorum :) şarkılarının ama görecez bakalım ;)

4. ben kesinlikle iyi bir çıkış yapıcağını düşünüyorum. sözler gerçekten çok ince hesaplanmış ve yıllarca akıllarda kalıcak bir şarkı ortaya çıkımış. sadece biraz şansa ihtiyacı var.

5. ben kesinlikle iyi bir çıkış yapıcağını düşünüyorum. sözler gerçekten çok ince hesaplanmış ve yıllarca akıllarda kalıcak bir şarkı ortaya çıkımış. sadece biraz şansa ihtiyacı var.

6. Kelebek

Ters düşerim görüntülerle
    Kalbimde kırılır ışıklar
    Bir ilaç gibi ihtiyaç umutlar
    Kalmaz bende yokluğun kadar

İçimde yelkovan, beynimde tefrikalar
    Sensiz kaybettiğim zamanlar
    Ziyan eder beni gözyaşım olur
    yaşatmaz bir kelebek kadar

İçimde kaygılar, cevapsız sorgular
    Sensiz kaybettiğim anlamlar
    Ziyan eder beni katilim olur
    Yaşatmaz beni bir kelebek kadar

Her gün erken söner lambalar
    Düşlere iltica her gece
    Bir kaçak gibi sığındığım uykular
    Kalmaz bende yokluğun kadar

Cüneyt Ergün

7. Bunlar gerçekten çok iyi sözler bravo diyorum. müzikalitende çok iyi çellolar harika olmuş farklı bir tarzın var. diğer şarkılarını dört gözle bekliyorum.

8. bu gerçekten çok iyi bir müzik. tebrikler...

9. enfes bir dinleti olmuş. biran önce yeni şarkılar dinlemek istiyorum senden. başarıcaksın .

10. en azından kendi içinde özlelliği olan ,tekdüzenin dışına çıkmayı başarmış müzik yapan insanları desteklemek lazım ... Cüneyt Ergun un yaptığı müzik te sanki hep aynı şarkıyı dinliyomuşuz izlenimi yaratan copy paste lerden farklı bu özelliği hoş

11. Değerli arkadaşlar Cüneyit ERGÜN'ün çalışmasına göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür eder, yeni çalışmaların taze taze fırında olduğu müjdesini vermek isterim. Johannes Hodjo

12. dört gözle bekliyoruz johannes.

13. gerçekten harika bir şarkı. büyük bir çıkış yapıcağını inanıyorum. yolun açıkolsun.

14. bu arada yeni şarkılar bekliyorum.

15. oldukça farklı bir yapıya sahip çalışmalar. yüzlercesinin arasından şıp diye seçilen cinsten.:)

16. gerçekten harika. yenilerini beklemekteyim. merak konusu.

Bu Sayfayı Paylaş