Hıfzhıhumma (Punk / Punk ) - Mersin

Mersinde kurulan Punk gruplarının en belirgini..

Member Since 10/22/2006

Band Members sol dashak=gitar vokal sag dashak=davul makat=gitar-arkadan vokal pipi=bass

Influences THE EXPLOITED ANTHRAX SEPULTURA

Record Label TESTIS production AS

Type of Label None

Konserlerine tam gaz devam eden Punk grubunu ..

Gitar / Vokal = Andaç
Gitar = Çağdaş
Bass = Cengizhan
Davul = Erinç

oluşturuyor.. Şarkıları sert ve farklı olan grubun parçalarını

http://www.myspace.com/hifzhihumma

dinleyebilirsiniz..

10-11 mart adana pick up bar power of rock konserinde hıfzhıhumma bişiler yapacaktır....kardeş grup kharon da bişiler yapacaktır....bunun dışında bi sürü grup da olacaktır....giriş 10 yetele olup bi bira beleşmiş öle yapmışlar....şahsen ipneler çok pahalı yapmış ama herkesi bekleriz feci aksiyon olur.....dışardan gelmek isteyen olursa kalacak yer ayarlanır.....hoş olur....

herkesi bekleriz....eywallah

kayıtlarda konserlerde daha çok gitar daha çok bass daha az vokal öneririm ha vokal iyi o ayrı ama müziği duyamıyoruz başarılar ya da ne başarısı yav muhabbet eğlence alkol mutluluk diliyorum sizlere ve de bizlere esen kalın!...

umariZ cebimizE 1000 euro girerde bi album yapariZ kanli canli....hemde loop vEya dicital olmıyan

hoca pick-up barda çok iyiydiniz onyedisantim olarak çok beğendik.
neyseki bizim maruz kaldığımız durumlara siz de maruz kalmadınız..
iskenderunda görmek isteriz sizi :metal

sarkılarınızı izmirden diabolikal ve human harvestin vokali ozan sayesinde dinledim. izmire gelin! cd isteyen varmı gencler serisini de izledim kralsınız! bu arada takmayın kafaya DELİ mahkemelik olduysa oldu zaten bu ulkede yolunda giden ne war ki elestirmekte hakkınız. SOK SOPAYI

pislikabi demiş ki:
sarkılarınızı izmirden diabolikal ve human harvestin vokali ozan sayesinde dinledim. izmire gelin! cd isteyen varmı gencler serisini de izledim kralsınız! bu arada takmayın kafaya DELİ mahkemelik olduysa oldu zaten bu ulkede yolunda giden ne war ki elestirmekte hakkınız. SOK SOPAYI

eyvallah ozan benim eski ev arkdaşımdı saolsun hifzhihumma virüs taşıyıcılığını yapıyor :D eleştirioz bakalım nereye kadar ne olcaksa beklioz :)

Hıfzhıhumma grubu 12 Mayıs salı günü 14.Roxy Müzik Günleri'nde finalist olarak sahne alacaktır...

daha da ilginç olarak 14.roxy müzik günleri finallerinden başarılı olarak çıktık :S artık kaçıncı olduk neler olacak bilmiyoruz sdklngkl 18 mayıs pazartesi günü ödül töreninde oradayız :D

Geri