Mikro-p (Ankara)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
karmancho demiş ki:
burçin kardeşime ve arkadaşlarına başarılar diliyorum.en kısa zamanda dinlemek nasip olur inşallah.kolay gelsin arkadaşlar.

İyi niyetlerin için çok teşekkür ederim kardeşim Semih:) fe-mailden Çisem, endorphineden de soyhan gelince grup tam rayına oturdu diyebilirim... Şimdilik stüdyodan stüdyo, hayırlısı bakalım:)

isim hoşuma gitti. gerçi mikropi diye okuyunca hoşuma gitti :) böylemi okunuyor isminiz bilmiyorum. başarılar dilerim sizlere..

=)

EyVallah, Drednat'tan kardeşlerimizi gördüğümüze sevindim=) Mart başı başlıyoruz zaten organizasyona, ilk sahneyi beraber paylaşacağız zaten:)

RBC demiş ki:
isim hoşuma gitti. gerçi mikropi diye okuyunca hoşuma gitti :) böylemi okunuyor isminiz bilmiyorum. başarılar dilerim sizlere..

EyVallah dostum, size de başarılar... Evet Mikropi diye okuyoruz, bazıları mikrop böcük falan diyorlar, umarım isimde problem yaşamayız:)

Hocam organizasyonu aldık, bi aksilik çıkmazsa Drednat ve Züleyha ile 9 Mart'ta IF Bardayız. Bir grup daha lazım çıkacak, irtibata geçebilirsek sevinirim...

warped demiş ki:
yuuh yane koskoca burçin we çisem ısmını gorup bole bı msg atmak ayp walla :) yazılanları okuyalm ltfn bıras...

Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

warped demiş ki:
yuuh yane koskoca burçin we çisem ısmını gorup bole bı msg atmak ayp walla :) yazılanları okuyalm ltfn bıras...

Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

Arkadaslar herkese Van'dan selam gönderiorum.Grup elemanlarından yalnızca Çisem Ankara da kaldı.Burçin Diyarbakır'da Soyhan ise Artvin de.Herkese selamlar....!!

Geri