Mikro-p (Ankara)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda LavinYA06 tarafından 2 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. Grup Tarzı: Alternatif, metal

Grup Elemanları;

Vokal: Yiğit Arzuman
    Solo Gitar: Soyhan
    Bass Gitar: Burçin
    Davul: Çisem

Kuruluş Yılı: 2006

Grup Hakkında;

http://mikrop.anatolianrock.com

2. burçin kardeşime ve arkadaşlarına başarılar diliyorum.en kısa zamanda dinlemek nasip olur inşallah.kolay gelsin arkadaşlar.

3. İyi niyetlerin için çok teşekkür ederim kardeşim Semih:) fe-mailden Çisem, endorphineden de soyhan gelince grup tam rayına oturdu diyebilirim... Şimdilik stüdyodan stüdyo, hayırlısı bakalım:)

4. RBC

RBC

304
    0
    300
    isim hoşuma gitti. gerçi mikropi diye okuyunca hoşuma gitti :) böylemi okunuyor isminiz bilmiyorum. başarılar dilerim sizlere..

5. Beyler şimdiden basarılar!! Aynı sahneyi paylasmak ümidiyle

saygılarımla....

6. arkadaşlar grubunuzu kurduğunuza sevindim... ilk sahnenizde yanınızda yer almak isteriz... başarılar.

7. =)

EyVallah, Drednat'tan kardeşlerimizi gördüğümüze sevindim=) Mart başı başlıyoruz zaten organizasyona, ilk sahneyi beraber paylaşacağız zaten:)

8. EyVallah dostum, size de başarılar... Evet Mikropi diye okuyoruz, bazıları mikrop böcük falan diyorlar, umarım isimde problem yaşamayız:)

9. Re: =)

hadi bakalım :)

10. cagdas ben alaz abi o zaman mart ayinin sonunda bize de yer ayirin... yigit size de basarilar...

11. Hocam organizasyonu aldık, bi aksilik çıkmazsa Drednat ve Züleyha ile 9 Mart'ta IF Bardayız. Bir grup daha lazım çıkacak, irtibata geçebilirsek sevinirim...

12. tabi ki [email protected] ekle konusalim..

13. yuuh yane koskoca burçin we çisem ısmını gorup bole bı msg atmak ayp walla :) yazılanları okuyalm ltfn bıras...

14. Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

15. Lan olm ben İrem'in arkadaşı Burçin, kız sandın sanırsam:) Beyler genel anlamda kullanılan bir kelime, alınan olmaz yani;)

gypsypunk msnde konuşalım şu olayı, ekledim..

16. Başarılar, sizleri en kısa zamanda dinlemek isterim..

17. Heyt beee... Sonunda turkrock forumu da açıldı.Arkadaslar herkese hayırlı olsun...!!!

18. Arkadaslar herkese Van'dan selam gönderiorum.Grup elemanlarından yalnızca Çisem Ankara da kaldı.Burçin Diyarbakır'da Soyhan ise Artvin de.Herkese selamlar....!!

19. niye ki la???

20. Drednat grubundan Ankara'da kalan tek benim. Diğerleri Siirt , Hakkari falan gibi yerlerde :) Ee Mert o setup'ı nasıl dizdi sanıyordunuz :)

Bu Sayfayı Paylaş