Sweet Shadow (27 Mayıs Izmir Alsancak House Jazz Konseri)

Aman üretin de biz dinleriz. Bıktık alternatif ıvır zıvır birbirinin 100 tanesi kopyası olan gruplardan. En azından 80's rock deriz bağrımıza basarız ki zaten balls to the wall cover gayet iyi. Vokal'in ses rengi tam da accept tarzı çok iyi olmuş. Biraz daha çalışılırsa, AC/DC bile gider yani o derece. Ama havaya girmek zor özellikle sahnede AC/DC'nin hakkını vermek. Enerjik bir vokal gerek herşeyden önce. Diğer arkadaşlar da iyi çalmış. Özetle, piyasaya yenilip bırakmayın. Para odaklı çalışma zor, 80'ler çalan bir grup için. Şunu da unutmayın ki o nesil artık büyüdü ve kendi parasını-işini-konser istasyonlarını vs. kurdu. Az daha sabredip kaliteli işler çıkartmaya devam ederseniz bu sebeple para da bir yerden gelecektir. Para odaklı bakmayıp zaten ekmeğinizi başka başka yerlerden kazanıyorsanız işiniz şimdiki ortamda diğer seçeneğe göre çok daha kolay en azından "serdar ortaç styla" tarzı mekan sahiplerine eyvallahınız olmaz. Bu arada Guns n roses ile Dokken de çok iyi gider bu gruba.

Aman üretin de biz dinleriz. Bıktık alternatif ıvır zıvır birbirinin 100 tanesi kopyası olan gruplardan. En azından 80's rock deriz bağrımıza basarız ki zaten balls to the wall cover gayet iyi. Vokal'in ses rengi tam da accept tarzı çok iyi olmuş. Biraz daha çalışılırsa, AC/DC bile gider yani o derece. Ama havaya girmek zor özellikle sahnede AC/DC'nin hakkını vermek. Enerjik bir vokal gerek herşeyden önce. Diğer arkadaşlar da iyi çalmış. Özetle, piyasaya yenilip bırakmayın. Para odaklı çalışma zor, 80'ler çalan bir grup için. Şunu da unutmayın ki o nesil artık büyüdü ve kendi parasını-işini-konser istasyonlarını vs. kurdu. Az daha sabredip kaliteli işler çıkartmaya devam ederseniz bu sebeple para da bir yerden gelecektir. Para odaklı bakmayıp zaten ekmeğinizi başka başka yerlerden kazanıyorsanız işiniz şimdiki ortamda diğer seçeneğe göre çok daha kolay en azından "serdar ortaç styla" tarzı mekan sahiplerine eyvallahınız olmaz. Bu arada Guns n roses ile Dokken de çok iyi gider bu gruba.
Çok teşekkür ederiz.Bizde artık bıktık her mekanda Metallica çalınıp içimizin dışımızın aynı parçalar olmasından.Tabikide o gruplara lafımız yok ama farklı şeyler yapmayıp artık piyasaya döktüler meseleyi ve dediğiniz gibi sırf para kazanmak için yapılıyo böyle şeyler.AC/DC,Guns Roses,Dokken parçalarını kesinlikle çalcaz çok iyi oluyor.Sahne performanslarındada sonuna kadar aktif olabilceğimizi düşünüyoruz çünkü grup olarak çok enerjiğiz.Dediğiniz gibi az daha sabredip elimizden gelen herşeyi yapıp bu özlenen tarzları ve müzikleri sergilemek istiyoruz.Tekrardan teşekkür ederiz zaman ayırıp yazdığınız için :)

Çok başarılı ve kısa zamanda çok etkili buldum sizi.Elemelerde gerçekleştirdiğiniz performanslarda gerçekten kayda değer.Umarım başarılarınızın devamı gelir arkadaşlar. :)

Çok başarılı umarım devamı gelir takipteyiz :)
Teşekkür ederiz farklı çalışmalarımızı önümüzdeki günlerde yayınlıcaz :)

http://turkrock.com/konu/69758/

Buna diyecek bir şey bulamıyorum (n)...Ayrıca, Türkçe'de "yayınlıcaz" diye bir kelime bulunmuyor...(n)

Durum böyle olunca, kıllanıp detaylı araştırmaya başladım, ve sonuçlar şu şekilde...

Çok başarılı ve kısa zamanda çok etkili buldum sizi.Elemelerde gerçekleştirdiğiniz performanslarda gerçekten kayda değer.Umarım başarılarınızın devamı gelir arkadaşlar. :)
Çok teşekkür ederiz.Bizde artık bıktık her mekanda Metallica çalınıp içimizin dışımızın aynı parçalar olmasından.Tabikide o gruplara lafımız yok ama farklı şeyler yapmayıp artık piyasaya döktüler meseleyi ve dediğiniz gibi sırf para kazanmak için yapılıyo böyle şeyler.AC/DC,Guns Roses,Dokken parçalarını kesinlikle çalcaz çok iyi oluyor.Sahne performanslarındada sonuna kadar aktif olabilceğimizi düşünüyoruz çünkü grup olarak çok enerjiğiz.Dediğiniz gibi az daha sabredip elimizden gelen herşeyi yapıp bu özlenen tarzları ve müzikleri sergilemek istiyoruz.Tekrardan teşekkür ederiz zaman ayırıp yazdığınız için :)

Aynı cihazdan giriş yapılmamış olmasına rağmen, "."dan sonra "[space]" olmadan başlayan cümleler, foruma yeni üye olan ve ilk mesajı bu olan @karakedii nickli üye için ne kadar da ilginç ??? :confused:...

Aynı şekilde,

çok başarılı tebrikler

@sabrina da bir anda üye olmuş ve ilk mesajı bu olmuş...

Bütün arkadaşların da yaşları, büyük bir tesadüf üzerine "19"...:confused: Bütün üyelere gerekli uyarıyı veriyorum, tekrar etmemesi yönünde de ciddi şekilde uyarıyorum...:mad:

Ne diyeyim ben şimdi? :mad: İzmir'i bilmiyorum ama bu şekilde buraya bir damga vurdunuz...Bundan sonra, bunun gibi çocukça yöntemler yerine (ki bunlarla uğraşacağınıza müzikle uğraşsanız yeni bir cover ortaya çıkardı), ortaya koyduğunuz cover'larınızı, kendi bestelerinizi vb. paylaşın, belki o zaman İzmir'e de damga vurursunuz...

Sevgiler ve saygılar...

@karakedii hesabı benim değildir.Kardeşimindir.@sabrina hesabı ile hiçbir alakamız yok aynı şekilde üstteki kullanıcı ilede alakamız yoktur.Kardeşiminde zaten en uygun hakkıdır hesabına girip yorumda bulunması.Eğer buna karşı bir kural varsa şayet görmek isteriz.Yaş konusuna gelicek olursak forumdaki tüm kullanıcıların yaşlarını doğru yazıp yazmadığına bakarsanız ozaman hepsi bir şekilde birşey peşinde diyede bir sonuç çıkar.Kendi yorumumca burada FBI'cılık oynamak yerine bu siteyi daha iyi yerlere taşımak için uğraşsanız çok daha güzel olur.O hesaplardan mesajları yazan ne benim nede bizden biri.Tekrardanda dediğim gibi karakedi hesabı kardeşimindir ve ister dün ister 10 yıl önce açmış olsun istediği konuya mesaj atma hakkıda her kullanıcıya verilmiştir.Kendi kurallarınıza karşı gelip aynı zamanda aynı cihazdan giriş yapılmadığınıda bile bile bunu günyüzüne çıkarıyosanız açıkca belirtmek isterim ki gereksiz hareketlerde bulunuyosunuz ama yinede teşekkürler.Çünkü benim saklıcak hiçbirşeyim yok neler olup bittiğinide açıkladım zaten.Sadece tahminler yürüterek en son yazdığın şeyleri yazmanızda tamamen size verilen mevkiyi büyük bir ego ile kullanmanız dışında hiçbirşey değildir.Nediyim ben sadece kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz :) İyi çalışmalar (bu çalışmalarınız dışında.)

Geri