Çalışma Masası

Merhaba. İnternette 1 kaç haftadır araştırıyorum fakat bulamadım. Home studio için bir çalışma masası aramaktayım. Fakat istediğim şekilde internetten bulamadım. Aradığım masa şeklini ise paint ile çizmeye çalıştım:) Aradığım özellik 2 numaralı olan bir masa. Nereden bulabilirim acaba ?

Adsız.png

Studio Desk

Yapılmışı var:p Hani maddi bir sıkıntınız yoksa, site üzerinden getirtilebilir, tabi 30 kg detayını mail atıp netleştirmek gerekiyor. Üstün ustalarımızı yermek istemiyorum, ama onlara anlatmaya ayıracağınız zaman (genelde mevzudan 1 milyon ışık yılı uzakta oluyorlar) ve yine yurdum ustalarının kendilerince klasik ''custom'' algısı ( aha keklik geldi kendi kanatlarıyla atölyeye hadi yolalım durumları) ve kendi kafalarına göre finishingleri.. Olmazsa olmaz bunun bize gelişi... Mevzu uzar ev için alıyorsanız evladiyelik bir şey düşünün derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Studio Desk

Yapılmışı var:p Hani maddi bir sıkıntınız yoksa, site üzerinden getirtilebilir, tabi 30 kg detayını mail atıp netleştirmek gerekiyor. Üstün ustalarımızı yermek istemiyorum, ama onlara anlatmaya ayıracağınız zaman (genelde mevzudan 1 milyon ışık yılı uzakta oluyorlar) ve yine yurdum ustalarının kendilerince klasik ''custom'' algısı ( aha keklik geldi kendi kanatlarıyla atölyeye hadi yolalım durumları) ve kendi kafalarına göre finishingleri.. Olmazsa olmaz bunun bize gelişi... Mevzu uzar ev için alıyorsanız evladiyelik bir şey düşünün derim.

Studio Desk baya pahalı kaçar :D Peki normal bir masa alıp üzerine ekletebilir miyim gerekli malzemeleri alsam ?

Masko' da spot çarşısında çalışma masaları bulabilirsiniz, ek yükseltileri olmayacak büyük ihtimalle ama, piyasanın yarı fiyatına alabilmeniz mümkün denk gelirse.

Ikea Modders diye bir site vardi, hala duruyor mu bilmiyorum. Hatta reddit'te de bir suru postlari vardi. En temizi ikea'dan masa ustune de kalinindan bir raf ve 4 ayaktan bir sey uydurmak.

Aynen. Daggerstroke un yaptığı olay çok hoşuma gitti. En ucuz maliyetten böyle bir şey yaptırmalı. Diğer türlü baya pahalıya kaçıyor çünkü.

Hocam öncelikle merhaba ben evideadan bu şekilde bir masa aldım 199 liraya midiklavye için alt kısmınaa sürgülü aparatı eksik şuan ve mdf kestirip rack sistami masa ile bütünleştirmeyi düşünüyorum böyle bir masa beni mutlu etti sende düşünebilirsin belki?

Dosyalar

• DSC_1378.JPG
    DSC_1378.JPG
    141.3 KB · Gösterim: 477
Geri