Yoda(Bolu)

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda yodaguitar tarafından 2 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. Tolga ve Ersin Eroğlu müzige birlikte basladılar,yaklasık 10 senedır beraber çalısıyorlar.ersin 9 tolga 13 yasında müzige merak sarmıslardır ilk olarak Ersinin davul caldıgı B.F. grubunu kurmuslardır.Can ve Cenk müzik yapmaya lise yıllarında kendi kurdukları grupla başladılar.Grup 2004 kasımında Boluda okuyan Tolga,Can,Cenk ve Umut tarafından punk rock grubu olarak kurulmuştur,fakat yapılan eleman degisiklikleriyle son seklini almıstır ve yolluna Heavy Metal geubu olarak devam edicektir...

Tolga:Ritim Gitar
    Ersin:Solo Gitar
    Can:Davul
    Cenk:vokal

Grupla ilgili daha fazla ayrıntıya www.yoda.anatolianrock.com adresinden ulaşabilirsiniz arkadaslar...

2. yodaya hep destek tam destek... başkaşeyler

3. YODA YODA guzel calarlar severim onlari!!! ;)

4. eyvallah arkadaslar :D

5. isimleri değişmişti yazın yine yoda olmuş =)

iyi gruptur başarılar =D

6. ooo yoda tabi yaaa:) ii çalarlar ii..başarılarrr

7. dav

dav

guzel videoymus o resmide nerden bulduysan guzelmiş gitarist müthiş

8. bu yoda şu öpücük diye şarkısı olan demo albüm sahibi grup mudur?

9. dav

dav

yok o yoda degil bunlar cık saglam

10. The Guitarist

Video Çok başarılı.Başarılar arkadaşlar çok beğendim:)

11. sagolun arkadaslar:)

12. iyide zaten olan yoda değilseniz tanınan bilinen yoda isimli bi grup olmasına rağmen neden gidip yoda ismini aldınız tuhaf...

13. yoda ısmı ıyı ama ya :!:

14. Acıkcası yoda diye bi grubun oldugunu ilk sizden duydum zaten bılseydık neden koyalım bırsuru ısım var.Bence bi sorun yok suan,ilerde öteki yoda album falan cıkartırsa o zaman dusunuruz biseyler...

Bu Sayfayı Paylaş